Necha ma koli postave?

MetallicA

týto chlapi iba chcú vždy niečo zlepšovať na ženách nič im nesedí, ale oni sa už nevidia v zrkadle:D

Sue..

ja si myslim,ze ak ta lubi tak ta urcite nenecha koli postave...ak hej,tak je to poriadny somar a za takym ti nemusi byt luto...
na druhej strane mas naozaj dost kil a bolo by dobre schudnut,nie koli chlapovi ale koli sebe... priatel to nemusi mysliet zle,ak chce aby si schudla,pokial ti to neobachava o hlavu kazdu chvilu,nesili to a je ti ochotny pomoct..

elsa5.5

anonymka,no neviem ale mne sa u mužov takáto povrchnosť nepáči,bud ťa má rád takú aká si alebo..,ak sa ty necítiš dobre že by si chcela nejaké to kilo zhodiť tak to je iné,ale kôli niekomu,ak ťa má rád tak ťa nenechá.

MetallicA

hej fakt je to tak, ak to tebe vadí tiež, tak schudni, ale on sa s tebou dal dokopy nato, aby ti nahováral len to, že máš schudnúť? trochu blbé:D poznám jednu známu mojej rodiny, ktorej to tiež priateľ nahováral, lebo že inak ju opustí ak neschudne, a to bola len trošku moletnejšia ako ty možno, a nakoniec sa stala anorektička, nechal ju, vyhodili ju z práce a to musela byť dobrý horor....aj môj otec ked si bral mamu si myslel že sa kvôli nemu ´´zmení´´, lenže po svadbe sa už nik nezmení, načo si ju bral? rozviedli sa, súdili sa desať rokov a tak dalej, a mama z toho psychicky ochorela a ešte viac pribrala. A ak sa rozhodneš pre chudnutie tak mu povec jasne, že to robíš kvôli sebe

sansara

Fakt už väčšine snáď drbe))) To akože keď to majú podľa rôznych štatistík blondínky akože v živote-kariére-škole-atď ľahšie,majú snáď teraz všetky ženy kvôli tomu meniť farbu vlasov?? To akože keď je trendom byť štíhla,teraz majú všetky ženy chudnúť a držať diéty??
Mne sa práveže páči rôznorodosť a isto by som nechcela žiť \"nudne\", kde sú všetci rovnako štíhli,rovnako uhladení,rovnako \"in\",atď atď

Pozri anonymka150. Ak si ťa priateľ našiel takú,aká si aj teraz,tak čo mu vadí? Predsa ak si sa mu zapáčila taká,aká si a začali ste tvoriť pár a píšeš,že sa ľúbite,tak by si skôr myslela,že mu preskočilo
Lebo ak sa mu páčia anorektičky,tak si mal takú hľadať a nie si s Tebou začínať a teraz sa ťa pokúša meniť na svoj obraz. No ak si však počas vášho vzťahu výrazne pribrala,tak zrejme chce,aby si bola taká,akou si bola keď ťa spoznal na začiatku vzťahu
Ale ak sa chceš meniť,tak sa meň kvôli sebe. Preto,že to chceš Ty a nie nejaký iný jedinec
No aj tak nechápem niektorých ľudí,že si nevážia,že majú jeden druhého,že je im spolu fajn,že sa majú radi,že im to klape a zrejme preto,že je im až príliš fajn,začnú vymýšľať a skúšať svoje šťastie,hm..škoda