novynette

Príspevok v téme: novynette
gombicek

Ahojte baby,chcem sa spytat kedy mam zacat brat novynette,prechadzam z regulonu na novynette.predpisala mi ho lekarka,ale povedala ze mam normalne dobrat regulon urobit prestavku(7 dnovu)a potom zacat brat novynette,ale vsade na nete citam ze tu prestavku nemam robit a mam ich zacat brat hned na druhy den po dobrati regulonu. tak ak ma niektora z vas skusenosti, prosim poradte aby so to nepokaslala.dakujem

hviezda01

prvy den cyklu,ked dostanes menzes,tak si das prvu tabletku,potom mas 7 dni pauzu,po 7 dnoch zase zacinas uzivat lieky...a stale dokola..:-

timiiik

ahojte ... chcem sa spytat ako mam brat novynette ... dnes som bola u doktorky a dala mi predpis .. no tak rychlo rozpravala ze som to cele nezachytila ... :) dakujem :)

Allibama

ahojte....mam mensi problem...beriem novynette cez pol roka...do teraz som nemala ziaden problem ale vcera som vracala...a je mi nejak blbo!!dost sa bojim ze som tehotna.Doktor ma vysetroval kvoli inemu problemu ale myslim si ze keby som tehotna videl by to aj ked sedim na kresle nie??dakujem za kazdu odpoved :/

odpovedam

podla mna je to jedno. Tak ci onak mas ochranu pred otehotnenim zabezpecenu. Ale snad doverujes svojej lekarke a posluchnes ju :-)))