Nemam motivaciu

TrainingBoy

hmm hm, no neviem si to predstavit, ja akosi tie sladkosti nepotrebujem, teda mozno nejake fajne kolace by som si dal :) ale inac mi je to jedno, fakt neviem si predstavit ako moze byt niekto tak velmi na sladkosti :) .. a to si ich kazdy den kupujete? sak ich nekupte a bude vybavene :) ked dostanete chut na sladke tak sa budu medzi sebou bit vasa chut na sladke a lenivost, kedze sa vam nebude chciet ist do obchodu ..a vyriesene :P

nathália09

barkaa má pravdu
aj mne sa to stalo,a schudla som 7 kg.
Teraz som už vydatá,a pribrala som naspat,ale to preto lebo som si to neustriehla.
Ale som si toho vedomá,a idem do toho opäť.Dôležitý je pitný režim,
vtedy som popila spústu čaju ,ale bez cukru.

janka24

Máš asi roztiahnutý žaludok,ked ako píšeše-žerem a žerem...tak nejedz tolko a skus pit...nepomože ti ani ked budeš jest vela ovocia,to si iba roztahuješ žaludok a cítiš sa viac hladná

zufalka9

beznadejna: ja toho zjem este viac sladkeho,fakt,ja ho zeriem od tej piatej az kym nejdem spat skoro nonstop,ja sa cudujem,ze este cez dvere prejdem...a najhorsie,ze sladke zeriem pred spanim,kedy sa z toho najviac pribera.ja uz fakt neviem ako mam proti tomu bojovat:-(

janka: ja som uz aj chrom skusala a nic,nepomaha mi to a jem dost vela vlakniny: ovsene vlocky,zelenina,ovocie,celozrnny chlieb,celozrnne cestoviny atd. ale aj tak,ta chut na sladke je u mna stale:-(

janka24

ksús sa začat sústredit na iné ako na váhu a na jedlo..jedz jedlo alebo doplny kde je viac chromu a vlákniny aby ti to žaludok trávil tak ako má...ked ješ sladkostí,telo má pocit,žeje vždy hladné a ty myslíš len na to jedlo

Beznadejna

Samozrejme,ze ano aj mojim najvacsim problemom su sladkosti hlavne 300g milka,a ostatne keksy,ale uz dost!!!!Ja dneska planujem prechadzku z mesta na zahradku,a tiez chcem nieco ako ty lebo vcera hroza o 10tej tycinky,a mala som cely balik bebe dobre rano

zufalka9

ahojky,ja som natom podobne,tiez uz som zo seba zufala,atale sa prezieram a mojim najvacsim hriechom su sladkosti,dokazem ich zjest na kila:-( keby som tak vedela ako im mam odolat,ale rozhodla som sa,ze od dnes sa budem pravidelne a zdravo stravovat...na ranajky som si dala: nizkotucne mlieko s domacky vyrobeným musli a 2 slivky, na obed budem mat,co sa u nas uvari,ale dam si mensiu porciu(rozhodla som sa,ze nebudem jest bravcove,hovadzie a vyprazane a tazke jedla) potom si dam nejaky jogurt na olovrant a na veceru si chcem dat celozrnny chlieb s cottage cheese a so zeleninkou-takyto jedalnicek som uz velakrat skusala a jedine ten mi pomohol pri chudnuti,akurat ze ja vzdy zhresim a nazeriem sa sladkeho a potom mam take vycitky,ze ani spat nemozem:-(..nechces sa ku mne pridat? podporovali by sme sa:-D...