Análny sex-prečo sa mužom páči?

bibi1234

mirka 23-aaaaaaaaaa, si sa priznala!!!!!:O))))
som si ista, bratranec je gynekolog a jeho zena sexuologicka, robia v Nemecku, takze asi nejake vedomosti o zenskom tele maju... a co povedia, beriem ako pismo svate, lebo su naozaj odbornici vo svojich oboroch... o zene, ktorej sa paci analny styk, sa hovori, ze trpi urcitou deviaciou, uchylkou(nieco ako sado maso, vyhladavanie skrtenia pocas aktu, swingers party,...), ide cisto len o dusevne uspokojenie, ubezpecujem Ta, ze fyzicky to totiz nie je absolutne mozne...

Karina

co ja viem, analny sex... nikdy som to neskusala a ani sa na to nechystam... zastavam nazor, ze konecnik prirodzene na nic taketo usposobene nebol z roznych pohladov... nemyslim si, ze by som bola nejaka puritanka, ale mne osobne to nepride ako idealna sexualna praktika

bibi1234

doubledog-si zena? Pochybujem!!! Tak sa nevyjadruj k tomu, ci sa to zenam paci, alebo nie. Zena nie je usposobena na analny sex, v riti toztiz nie su ziadne nervove zakoncenia, takze orgazmus a ani ine prijemne pocity zazivat zena nemoze... u muzov je to ale ina kava, ked muz "napoji" muza, drazdi mu tym prostatu a tym padom moze zazit aj orgazmus...

LKIUJ

RIT JE NA VYLUCOVANIE STOLICE , K TOMU BOL OD PRIRODY STVORENY , VEDIA TO AJ ZVIERATA

USI A NOSOVE DIERKY , MAJU TIEZ SVOJU FUNKCIU A NESTRKA SA TAM PENIS

LUDIA SPAMATAJTE SA

ALEBO STE VYZNAVCI RAKOVINY KONECNIKA , HEMOROIDOV , AIDS

SAMOZREJME SI TODNESU TIE CHUDERI , KTORE BY SI TO NECHALI VOPCHAT AJ DO UCHA LEN ABY BOL PAN BOZSKY SPOKOJNY

doubledog

ak je pre zenu vrcholom sexualnej rozkose misionar potme, pripadne otrcenie skatule v prestavke medzi tym, ako doprala pracka a umytim riadu, tazko cakat, ze bude chapat radosti analu.