Genitalny herpes

Zjuzil

Ahojte mne sa vzdy vitvori jedna vyrazka a tu si liecim alpou a detskym pudrom.. alpa vysusi a dezinfikuje a potom si to prepudrujem kym si dam spodne pradlo.. za 2-3 dni nic nemam a plus si doplnam vitamin C

RNG

tzv genitalny herpes , tj viris HSV2(herpes simplex) nie je len na genitaliach ale moze byt kdekolvek v tele Takze sa moze preniest dotykom kedykolvek, ked je na kozi prasklina alebo ranka. Samozrejme sexualny styk je ovela pravdepodobnejsi, ale cim je tohoto virusu viac, tym je moznost ho dostat aj inac vacsia.
Pre nienformovanych HSV1 sa obvykle zjavi na perach, ale moze byt aj v sustnej dutine , na genitaliach a casto napada aj vystelky organov a nervovove obaly. HSV2 sa tiez moze zjavit aj na perach, tiez nici rozne vystelky iorganov a tiez nici myelin na nervoch.
Rozdiel medzi nimi je len ze HSV 1 sa vonkajso povacsine prejavi oparom na preach a HSV2 niecim poobnym ako opar na genitaliach. Opakujem , vo vassine ale nie vylucne.
Z toho vyplyva aj moznost roznych prenosov
medweb.mit.edu

uzuzu

keko37 si kus debila a zaostaleho kokota aj ja mavam herpes a dostala som ho v porodnici ako zuziacik83,a niesom kurva ale zato ty si riadny debil.

RNG

Fucoidan, chaga, betulin, monolaurin, citral atd, su tie dnes najnovsie silne antiviralne, co maju ucinok aj proti rakovinam, co je dokaz, ze do mnohych rakovin virusy prispievaju alebo dokonca su ich pricinou, co sa dosial tvrdo popieralo, ale "lady pri HPV praskli", lebo sa jednalo o zarobky na vakcine, kde museli prioznat, ze virusy mozu sposobit rakoviny.
Inac v tele zije permanentne hromada virusov, dnes viac, ako kedykolvek predtym a preto tu zdoraznujem znova a znova si posilnovat viralnu imunitu,, pozri vyhladavacom z tem napr hpv, herpes, mononukleoza alebo na Google.sk napr zadanim slov rng, herpes.
Mnoho z celkom lacnych doplnkov vyzivy zvysuje podstatne viralnu imunitu a mnohe z nich su aj tak potrebne na hromady procesov v tele.

StanleyH

maciik, na ktorej vyplatnej paske farmac. firmy si? lekar z teba urobi pacienta ale ak naozaj nepoznas alternativu tak tam bez. Opar vznika preto lebo virus je v mieche po prekonani kiahni a zalezi na imunite ako sa zachova. Virusy maj spolocneho nepriatela. Fukoidan - 700 klinickych studii. tento mesiac dokazal pomoct min 3 ludom v SR z rakoviny

maciiik

zuziacik ma absolutnu pravdu. kretenmi typu KEKO sa nedaj ovplyvniť ani náhodou. je to blbeček s minimálnym prehladom a informovanosťou.takže sa ty Keko do tém dospelých radšej nemiešaj,a radšej utekaj silno študovať!
apropo téma-potvrdzujem z vlastnej skúsenosti,že genitálny herpes je nepríjemná vec-mala som 1priatela vyše 6rokov,objavilo sa to zničoho nič keď som mala oslabenú imunitu a preniesol ho na mňa svojim oparom,kt. mal na ústach.
liečba funguje zásadne na princípe návštevy lekára.

zuziacik83

a pre kuki, najlepsie je ist k lekarovi a dostanes antivirotika. Ale su aj volnopredajne lieky ako napriklad epigen sprej tusim a klasicke maste na herpesy ako herpesin, je to vsak drahsie , radsej bez k lekarovi a nehambi sa...je to neprijemne, ale ide o tvoje zdravie a rychle zotavenie sa..
Inak neni to take hrozne. Ja som od porodu ten herpes mala spat len raz a to ked som mala zaroven aj hnusnu chripku...ale uz to bolo omnoho miernejsie. Moj manzel sa odo mna nenakazil aj ked mame normalny nechraneny styk...takze hlavu hore..je to vsetko o imunite...

zuziacik83

akoze mily pani a damy, ti ktori odsudzujete tych nestastnikov, ktorym sa v tele rozvinul genitalny herpes...Ja som mala v zivote len jedineho partnera a som za neho aj vydata. Genitalny herpes som dostala v porodnici. Do styroch dni po porode sa mi rozvinul. Bolo to velmi neprijemne a komlikovane kvoli poporodnym poraneniam a sitiu. Nezelam to nikomu. A verte mi v nemocnici sa nik na mna nedival ako na k...u ale ako ja smoliara. Ide o to ze kazdy z nas ma v tele virusy ale pokial dojde na nejakom mieste k vyraznemu oslabeniu organizmu a zaroven imunity, moze sa herpes rozvinut...ako na pase, chrbte , hlave, ociach tak aj na genitaliach. Samozrejme je to prenosne aj pohlave, ale nie vylucne pohlavne. Je to to iste ako mozgova encefalitida. Je jej viac druhov, niektoru sposobuje virus spiaci v tele, niekto ju dostane z kliesta....svet je plny virusov. V pripade genitalneho herpesu by som bola s odsudzovanim ludi opatrna...