Wobenzym a colonix skusenosti?

biker

Zdravim! Ja teraz pouzyvam po operaacii wobenzym a zda sa mi, ze sa mi rana hoji lepsie ako bez. A tusim mi to pomohlo aj s nafukovanim. Takze som spokojny, ale keby bolo nieco lacnejsie aspon stakymito ucinkami to by ma potesilo.

RNG

Na trhu v zahranici, hlavne v USA je hromada dobrych produktov, ovela silnejsich a lacnejsich s mnozstvom roznych enzymatickych zloziek.
Ja osobne pouzivam
Super enzymes(vyrobok z NOW),
Platinum Digest(tiez NOW) a
Jarro zymes + firrmy Yarrow.
Ale produktov je plno, len di treba precitat pozorne obsah a ucinnost jednotlivych enzymatickych zloziek.
Pozri na Google.com na roznych predajcov, zlozenia, ceny a pod.

Kylie89

RNG

A aku znacku si teda kupit ? to co radis, co je lacnejsie, porad... Ja som to doteraz nepoznala, ten produkt, iba z reklamy a vraj to pomaha, kopec kamosiek to uzivalo aj uziva... takze tak...

RNG

Este som nepocul o ziadnom pripade predavkovania enzymami, tj aj tie ovela silnejsie enzymaticke zmesy ako Wobenzyme su uplne bezpecne, a prave naopak tie slabe su nedostatocne ucinne.
A nechat sa obrat o tolko penazi len za to, ze to je znackove meno je nerozumne.
To predsa nie je vec mody, ze clovek moze na zadku nosit modny napis....

Kylie89

RNG

hm, ja uz som si kupila ten klasicky ... 800 tbl .. a stalo ma to 94 eur..
ale kamoskam to pomaha, je to vraj super..

a davka enzymov, zas... netreba to prehanat :)

RNG

Wobenzyme je zastaraly, drahy a slaby.Dne su silnejsie enzymy na trhu, ovela lacnejsie. Wobenzym N(najnovsi) mas obsah 300 mg pancreatinu(v tom je zahrnuty aj ten osobitne napisany trypsin a chymotrypsin)
180 mg papainu bez urcenia sily(jednotky) tak isto 135 mg bromelainu bez urcenia skutocnej aktivity(GDU)
Na trhu su enzymy ktore maju ekvivalent az 1400 mg pancreatinu , len tak napriklad.
Najnovie enzymaticke zmesy maju silne enzymi z roznych plesnovych a bakterialnych kultur, ovela ucinnejsie, nez pancreatine

Kylie89

A neviete kde ten WOBENZYM kupim najlacnesie ????? Lebo volakde stoji aj 112 EUR ... najlacnejsie som nasla zatial 800 tbl balenie za 94 EUR ..

Terezka

ahojte
wobenzyn som brala po opke,a možem len odporučit velmi rychlo a pekne sa mi zahojila rana po opke ,nemala som žiadne komlikacie,a ledva vidieť rez,oplati sa investovat , Rana sa ti nezapáli a pekne sa hoji.

Kylie89

Dakujem vam, za reakcie :)

No a :
Colonix - ste vazne vykakali take usadeniny dake vselijake , ako ukazuju na foto v reklame ? .. :) Lebo, ak ma fakt clovek v crevach hentaky humus, tak to treba teda urcite vykakat!

Wobenzym - ked budem po opke, tak si to asi zacnem davat, nech sa skor uzdravim. No ja som chcela ten wobenyzm hlavne aj na tie vaginalne problemy, lebo mam strasne citlivu susku, spinave ruky, alebo podobne... a hned mam daky zapal.

:( a vraj WOBENZYM na to pomaha, neviem, zatial nepoznam nikoho, kto by to bral a mohol by mi povedat, ci to funguje. A zase 100 eur vyhodit za pokus, ale tak ak by to fakt pomohlo, asi si to kupim, uz len koli tomu rychlejsiemu hojeniu ran a uvidim.