tenisky

dorota_sat

ja som si teraz nedavno kupovala z different eshopu tommy hilfiger tenisky, s nimi som velmi spokojna :) jak kvalitovo tak vyzorovo samozrejme

alenka_radska

čaute, kde nakupujete značkové tenisky? a aké su podla vás najlepšie, najkrajšie i na bežné nosenie?

mandarinka

pozerala som ich dost na nete a tam boli v detskych chlapcenskych a aj detskych dievcenskych.a v tych chlapcenskych bolo to adidas ruzove,ale je to v tejto dobe jedno,budem ich normalne nosit,dakujem vam za odpovede

whee_ee

mne zase prídu pánske.. ale myslím, že pri teniskách takýchto je to jedno, ja som si pred pár rokmi kupovala Adidas Superstar a rozdiel medzi dámskymi a pánskymi bol jedine ten, že dámske boli považované do vekosti 38 a moje už boli podľa obchodu pánske, lebo boli 39 a čo je horšie, že tam bol rozdiel - vtedy ešte - 1000 Sk :D:D

whee_ee

mne zase prídu pánske.. ale myslím, že pri teniskách takýchto je to jedno, ja som si pred pár rokmi kupovala Adidas Superstar a rozdiel medzi dámskymi a pánskymi bol jedine ten, že dámske boli považované do vekosti 38 a moje už boli podľa obchodu pánske, lebo boli 39 a čo je horšie, že tam bol rozdiel - vtedy ešte - 1000 Sk :D:D