Ako dlho sa zotavuje organizmus po bulimii?

alusinka

kicka-ba ... hlavne je, aby si si dala doporiadku hlavu... inak sa ti telo nezotavi nikdy... vsetko je len v hlavicke...

Hmm.. prsty do krku nikdy viac? Ja som vracala 7 rokov, kazdy den, niekolko mnoho krat denne, a prsty v krku som nikdy nemala :/ ja mam asi od prirody nejaky divny zaludok, ze sa mi to same vracia nazad... Potom uz nebol problem iba sa naklonit k wc... kiezby som mala zaludok, co dokaze v sebe potravu normalne udrzat, a nevracia ju spat... hned by islo vsetko lahsie...

clean ... Mne meskala menstruacia 1 rok, ked som v tom bola az po usi... Bola som na vyvolavacke, teta z ameriky dosla, ale po par mesiacoch znova neprisla... Teraz uz dva roky beriem HAK a menstruacia je presna ako hodinky...
Doktorka mi povedala, ze mam podvyzivene vajecniky a ze pokial sa nebudem moc moc snazit co sa tyka stravy, tak je velka pravdepodobnost, ze nebudem moct mat deti. Dva roky nevraciam, pribrala som 10 kil, ak nie viac, a vsetko je dobrej ceste, aby som bola tam dole okaj ;)))

Vsetko je to len a len v hlave! Pokial si tu nedame doporiadku, mozme sa snazit ako chceme...

clean

a nesprav to uz nikdy viac mne to trvalo asi rok kym som sa spametala najhorsie muky mojho zivota nepocitila som ziadne zmeny iba moja psychika,skoro ziadne sebavedomia,a strach uz skoro zo vsetkeho ale po tom vsetkom si dnes poviem ze som silna ze som tu kde som a som si presla peklom neprajem nikomu mozno z toho kruhu nevyndem nikdy. len vsetko ale uz nikdy nie bulimia to je najhorsie peklo:((((a to som nikdy neverila ze mozem zajst tak daleho prezierat sa a potom zvracat a nikdy by som neverila ze budem riesit veci ako dieta a riesim kazdy den a nejde z toho von i keby co bolo!radsej si zacvicit to je pravda tak sa dostavy aj pocit stastia ako pocit nad zachodovou misou fuuuuj dufam ze uz nikdy nebudem riesit veci tak aj keby co bolo si spomeniem na ten pocit bezmocnosti a beznadeje ktori uz nechcem zazit nikdy!!!!!!!!!!!!!no a predsa jeden problem a to je menstruacia tu nemam ;(a uz ani asi mat nebudem:(

zuzka1911

kedze si sa vzpamatala pomerne dost skoro, nemalo by sa tvoje telo nejako extra dlho zotavovat. ja po omnoho dlhsej dobe (x rokov) sa teraz po troch mesiacoch abstinovania dostavam do normalu, t.zn., ze na wc (na velku) uz chodim skoro kazdy den, travi mi ok, nemam ziadne navaly hladu... telo si zvyklo, lebo sa mu to paci, ze som nanho zase dobra :-)

kicka-ba

dakujem...dufam ze mas pravdu ze moj org.sa zotavil...resp,ze to bude rychly proces uz 3 tyzdne som z toho ,,vonku,, ja som nebola ani tak navyknuta...teraz aj ked sa prejem tak idem behat a v pohode...prsty do krku NIKDY viac

wasp

kicka-ba,
z vlastnej skusenosti ti radim, aby si nasla silu skoncovat s tym hned a zaraz, pokial je to este len v zaciatkoch, lebo potom uz nebude cesty spat (resp. bude strasne dlha a narocna)...po tych 3 mesiacoch by tvoje telo snad nemalo mat nejake trvale nasledky tak bud tomu vdacna a nedopust aby to pokracovalo!