Chudnutie so stacionarnym byciklom

patres

Stacionarny bicykel ma vyhodu napr. v nastavitelnosti zataze: na palenie tukov je totiz najdolezitejsie poriadne zrychlit dych a rozpumpovat zily, na co je obcas prilis velka zataz menej vyhodna ako daka primerana, ktoru ale dokazes vykonavat vo velkom tempe a dlhsi cas / teda hovorme jej aerobna aktivita. Tym umoznuje robit taku aktivitu aj ludom, ktori napriklad nevladzu behat. Navyse sa na bicykli zdaleka nenamahaju klby tak, ako pri behani.
Vzhladom na omedzene vyhliadky stac. bicykla (myslim tym cucanie do steny ci na telku) je ale v lepsom pripade stac. bicykel hlavne nahradou za cyklistiku ci beh v nepriaznivom pocasi, alebo prechodnym stupnom, kym bude jedinec schopny zacat zdolavat dialky v reale a spozna ten najsladsi rozmer behania ci bicyklovania sa.. toť moj nazor

betka20

no ja som bicyklovala kazdy den 50 minut ale teraz som prestala lebo som gumu zdrela takze musim kupit novu.A tiez som schudla ale teraz som pol roka necvicila tak mam 5 kg naviac.Takze sa pokusam davat dole

andy

Mne sa to pred pol rokom podarilo, mala som však menšie zdravotné problémy tak som na chvíľočku prestala, ale teraz začínam znova na menšej záťaži a dúfam, že sa mi to znova podarí. Samozrejme treba tomu prispôsobiť aj svoj jedálníček - vylúčiť sladkosti a biele pečivo, nejesť po šiestej hodine a výsledok je zaručený. Bicyklujem pondelok, stredu a piatok tak 25 - 30 minút. Zo začiatku však treba začať tak 10 minút a postupne to zvyšovať. Želám všetko dobre nech sa vám darí :-)