Kedy je najlepšie spraviť tehotenský test?

michajela

..no mne mešká, dnes 8 deň:-))) tak veľmi by som chcela byť tehotná, mám síce 2 detičky, ale veľmi túžim ešte po jednom

Test som si ešte nerobila, bojím sa, že mi neukáže 2 vytúžené čiaročky...

Už si nahováram všetky príznaky...počkám ešte pár dní a spravím si test..takto sa môžem tešiť už teraz:-))) možno zbytočne, ale dieťa je vždy malý zázrak, radosť...držte palčeky

NP

Mne síce nemešká,ale "kvázymenzese!(teda dačo také) som mala 4 dni. Keďže beriem HAk,aleminulý mesiac bol chaotický, je istá pravdepodobnosť, že som tehu.Po 2 týždňoch ma včera prestalo bolieť brucho a kríže, ale začali hrozne prsia,bradavky mám tmavé. Na sladké sa neviem ani pozrieť,svoju rannú kávu si neviem vychutnať a ešte sa rýchlo unavím. Vadia mi pachy aj vône...Bola som u dr.kvôli tým bolestiam, ktorý mi spravil sono, nemám cystu ani zápal, sedimetácia v norme, ostatné výsledky ešte nie sú. Prvý test(drahý)vyšiel pozit, ale len taký tienik po 3 hodinách. Kedy si mám spraviť druhý? Tipujem, že som tak asi 3.-4.tt. HAk dnešným dňom vysadzujem....alebo nie? Neviem:-(

isabella

spolahlivejsie je to z ranneho mocu, lebo v nom je vyssia koncentracia hcg a je teda lahse zachytitelna pre tehu test

isabella

spolahlivejsie je to z ranneho mocu, lebo v nom je vyssia koncentracia hcg a je teda lahse zachytitelna pre tehu test

1212

Aha tak ďakujem. Ešte jedna vec ma zaujíma že ak si ho žena robí večer tak to by malo byť rovnaké ako počas dňa nie?