Ozonoterapia

moki

Neviem, ako je to v iných nemocniciach, ja som absolvoval ozonovu terapiu dvakrát v Žiari nad Hronom zhruba pred tromi rokmi a bol som a stále som velmi spokojný. po takmer roku, čo som už prakticky vôbec nechodil, žijem a pracujem, aj keď s obmedzeniami dodnes. Ani raz som nečakal dlhšie, ako 10 pracovných dní. Pán primár, čo dochádza s Bratislavy je proste jednička!

moki

Neviem, ako je to v iných nemocniciach, ja som absolvoval ozonovu terapiu dvakrát v Žiari nad Hronom zhruba pred tromi rokmi a bol som a stále som velmi spokojný. po takmer roku, čo som už prakticky vôbec nechodil, žijem a pracujem, aj keď s obmedzeniami dodnes. Ani raz som nečakal dlhšie, ako 10 pracovných dní. Pán primár, čo dochádza s Bratislavy je proste jednička!

IVETIENKA

Pred zakrokom som aj ja hladala nejake informacie,lebo som nevedela co ma caka.Vcera som podstupila ozonoterapiu v Dunajskej Strede a chcem sa podelit o skusenost.Zakrok netrval dlho,dalo sa to vydrzat.Po zakroku ma previezli na izbu,kde som musela asi 15 - 20 min lezat a potom prisiel lekar a isla som domov.Viac ako bolest som vnimala stres.Vsetko bolo celkom ok,ale za par hod.som citila bolest po zakroku a navecer som mala aj trochu zvysenu teplotu.Ulava by sa mala dostavit asi za mesiac,tak uvidim.Jedna pani tam bola uz 8 krat.A este to doliezite:zaplatila som 80 eur!!!!!Zlate nase zdravotnictvo!!!!Kazdy dalsi zakrok bude stat 65 eur,ale ked boli tak clovek na peniaze nepozera.Ahojte vsetci platnickari.

veeveerkaa

Ada123,

to asi nebude normalna ozonoterapia. ta sa nevykonava len tak niekde v hoteli. to je normalny lekarsky zakrok, ktory sa robi pod CT-ckom. Odkial mas ten poukaz?

Ada123

Dobry den, mam poukaz na 8x ozonoterapiu s cvicenim v hodnote 140 eur. Nemam to ako vyuzit, tak by som ak by niekto mal zaujem predala za 50eur. Moznost objednat sa na kazdy tyzden, takze nemusite cakat.je to v hoteli Baronka.

zohana

Chcela by som sa spýtať.Nemôžem sa dovolať Mudr.Koníkovi,som odporučená na ozonoterapiu.Nevie niekto,ako sa dá s ním skontaktovať.

ivka333

Chcem sa spytat či nebol niekto na ozonoterapii v dunajskej strede a kolko sa plati za tento zakrok? A ešte mam otazku ako to mate v papieroch napisane že mate vyskočenu platničku ,lebo ja mam len niečo ako znamky instability L4-5,L5 S1 a neviem čo to znamena.A ešte spina bifida S-1 a antalgicke postavenie L segemntu.Vie mi niekto vysvetlit čo to znamena? Dakujem

espere

RNG, ďakujem za odpoveď. Skúsim zvýšiť dávky EPA, DHA (ešteže ryby zbožňujem :), a budem veriť, že aj to prispeje k zlepšeniu môjho stavu. Včera som volala do DS,že či je takato reakcia normalna. Vraj ano, u niektorych pacientov. Zriedkavo. Tak držim všetkým palce, aby boli v tej skupine pacientov, ktori citia po ozone ulavu.