Ozonoterapia

colla

Ja som v SNV platila 110€ za 4 dávky bez CT. Hneď pri prvej návšteve mi bolo povedané, že to vyzerá na operáciu (takto sa vyjadril už druhý lekár), ale aj tak som to vyskúšala. Po prvej dávke mi veľmi klesol tlak, tak som si poležala asi pol hodiny na ambulancii a išla som domov. Pri druhej dávke som informovala sestričku o spomínanej reakcii, tak som si zasa preventívne chvíľu poležala...
12.9.11 som tu písala, že mi je zasa horšie, no asi po necelých dvoch týždňoch sa to zmenilo - predpokladám, že sa mi to tam muselo posunúť po rýchlom - nekontrolovanom vstaní zo stoličky a ja sa zasa cítim OK. Samozrejme, že bolesť občas jemne cítim. Ale to už nie je tá bolesť, ktorá ma trápila predtým. Dávam si teraz pozor na pohyby, dúfam, že sa to časom spraví... K poškodeniu platničky u mňa došlo dlhodobím zdvíhaním mojej (teraz už nebohej) mamky, takže v súčasnosti sa vyhýbam dvíhaniu čohokoľvek. Myslím, že teraz to všetko potrebuje čas...

dafne

No v Prešove to mi vybavila moja neurologička, bolo to na sídlisku Sekčov - tam je poliklinika a tam chodí jedna lekárka, len už neviem presne ako sa volala.A tých 80 eur je za jednu dávku pod CT. A ked som čakala v čakarni,tak od pacientov som sa dozvedela,že ked by si chcel ist na dalšiu dávku,tak to stoji dalších 80 eur pod CT,alebo potom už len ambulantne a to za 20 eur. Kdežto v SNV zaplatiš 130 ale prvá dávka je pod CT a ostatné,malo by ich byť 5 je už len takzvane z ruky na ambulancii. Lenže pod CT je to presnejšie, pretože ti to miesto presne zameria.

Jozb

Chcem sa spýtať "dafne", kde to robia v tom Prešove a tých 80 € je za čo, za akú dávku.Prosim súrne o radu.
Prípadne bližšie informácie mi môžte zaslať na email : jjbrunacky@stonline.sk
ďakujem

dafne

Ahoj, podľa mojich posledných informácii sa platí v SNV 130,-€ čo by malo zahrnať 6 dávok....záleži na koľko je tá platnička vysunutá a poškodená, pretože pri určitom stupni už nepomôže ani ozon...je to vlastná skúsenosť...ja mám už po operácii..dnes je to mesiac...predtým som bola aj na ozon,ale bohužial nepomohol...podľa mojej lekárky by mal pomôcť hned....ja som bola v Prešove, platila som 80,-€,ale pointa je v tom,že ked nepomôže a treba ist na druhu dávku,tak dalšich 80,-€ - podotýkam ak to chcete po CT. Pred 4 rokmi som bola na ozon v SNV - 1krát pod CT a ostatné na ambulancii...nakoniec som zhodnotila,že je to pre lekárov celkom dobrý biznis...ale čo,ked je nám zle a topiaci sa chytá aj slamky,takže cvakáme a cvakáme....podľa mna to nie je žiadny nadstandardný výkon,aby to nemohla preplacať poistovna...ale pretoze nas chorých je veľa tak to patricne využime no nie ???

zuzinas

Chcem sa tiez informovat na ozonoterapiu v DS. Bol tam niekto? Ako to prebieha? Robi sa to pod CT a s umrtvenim? Kolko sa plati? Chcela som ist do Ziliny, ale na tento rok vraj uz ani neobjednavaju, tak som zobrala druhu alternativu a to dr. Konika a DS.
Dakujem za odpoved.

Jozb

Chcem sa spýtať, tých čo boli na ozonoterapií v SNV koľko sa platí za konzultáciu a za ozonoterapiu.
Taktiež sa chcem spýtať či je potrebné byť hospitalizovaný alebo sa tam iba dochádza?
Za skoru odpoveď ďakujem
Jozo

colla

Ja som bola na ozón v SNV začiatkom septembra druhýkrát, no po týždni som začala cítiť zasa silné bolesti nohy, pričom pred druhým ozónom to už bolo super. Tak som sa tešila... Neviem, čo mám robiť... Na ďalšiu terapiu som objednaná začiatokom novembra.
Otázka na shotta: na rehabilitáciu ťa niekto poslal, odporučil? O rehabilitácii mi zatiaľ nespomínal nič ani jeden neurológ. Sa mám pýtať sama?

shott

Na ozonoterapii som bol v SNV vcera druhy krat (vysunuta platnicka)a mozem jednoznacne povedat, ze je to zlepsenie asi o 90 percent. Mozem normalne chodit, hybat sa, aj ked este noha sem tam trochu boli, je to vsak neporovnatelne s predoslym stavom. Jednoznacne odporucam a nie je to nic hrozne. Teraz idem na rehabilitaciu a v oktobri tretia terapia. Myslím, ze potom to uz bude uplne v pohode.