Kondómy cez net

cajik

Ontario, ano su spolahlivy, ved pisem ze sme objednavali ztade a doslo to hned o dva dni. postovne zadarmo. viac si precitaj na tej stranke, kondomyonline.sk

AdamKrt

Ked je dobra cena, nepotrebujes riesit ani kupovanie cez net. Ako pisem - napr. Kaufland, Lidl, DM.... Kupis 12ks balenia Carex, Mondos. V DM, 101 drogerie a Teta drogerie kupis BIXy 3+1ks.

Na www.bix.sk predavaju 12ks balenia BIXov. A vacsie balenie 150ks Masculanu kupis napr. na---www.shop.masculan.sk

Nemal by s tym byt problem. Na ten Masculan tusim maju aj akciu na zdarma dopravu cez slov. postu.

Nekupoval som cez ne, ale tie stranky uz funguju dlhsie a keby som objednaval cez net, tak nemam problem z nich objednat.

elan

prosim ta naco ti je tolko kondomov, najlepsia suloz je bez gumy. ta znizuje citlivost a tym aj pozitok zo styku, teda pre zaciatocnikov su dobre ale naco take pocty.

Ontário

Super cena je niečo, čo je výhodnejšie, lacnejšie ako v drogérii. A hľadám nejaké väčšie balenie, napr. 25 kusov, alebo 50 kusov. Aj som našiel ceny, za 25 ks som našiel 6 € Primerosy, za 50 ks Durex som našiel cenu 18 €. Nejde mi o značku, len chcem, aby mi tu niekto napísal stránku, cez ktorú kupuje kondomy, stránku s ktorou má skúsenosti. Aby som sa vedel spoľahnúť, že tá stránka je dôveryhodná. O značku mi nejde.

AdamKrt

Ontário:

co je to super cena ? :)
-------------
Kde kupujem ? Osobne, Kaufland, Lidl, DM,...

Znacky Mondos, Carex, Bix, Primeros, Masculan, Durex...

Volakedy som trhal jeden kondom za druhym a je jedno, akej znacky. Potom som prisiel na to, ze ich nepouzivam celkom dobre i ked vsetko bolo podla navodu OK... Partnerka bola suchsia. Zacal som to riesit lubrikaciou, teraz nepotrebujem ani to. Vazne v tych znackach neni tak velky rozdiel, ako sa ludia rozne dusuju za nejaku znacku. Vsetky sa trhaju, ked sa nepouziju spravne.

AdamKrt

Zaujimala by ma ta kvalita a vlastnosti Durexu. Lebo zatial mam aj s Durexom skusenosti, ze neni vynimka z toho, zeby sa tiez nevedel roztrhnut... :)