poradte prosim :(

Príspevok v téme: poradte prosim :(
zufalka124

ahojte! s mojim chalanom chodime uz vyse 2 roky.a milujem ho najviac na svete nikdy by som ho nevymenila za nikoho, k nikomu som este necitila taku lasku jak k nemu a viem ze aj on ma miluje. V 1. roku sme sa vobec nehadali a teraz sa pohadame na uplnych malickostiach a neviem co mam robit :( nechcem ho stratit ale neviem co mam robit aby nam to klapalo :( ked sa nehadame tak je uplne vsetko dobre a ked sa pohadame po dvoch tyzdnoch tak sa to dobre celkom zruti :( niekedy mam taky pocit ako keby mu na nicom nezalezalo... ale pritom len on nedava tak najavo svoje city... neviem co mam spravit aby vsetko bolo take dobre ako davno :( neviete poradit nejako? :( lebo ja som uz psichycky na dne :( aj dnes sme sa pohadali a som mimo :( a viem ze aj ja som vinna lebo sa rychlo nastvem a som dost casto nervozna ale pokusam sa uz zmenit. aj dnes som k nemu bola cely den mila a vsetko boo dobre a pred tym ako odisiel domov sme sa pohadali a ja som tu ostala sama so smutkom :( co mam robit? :(

xxaxxa

To co do vztahu das mozes cakat ze sa ti vrati. Nemozes predsa od priatela cakat ze pokial ty budes nervozna a vyhrkes zakazdym ked nespravi to co od neho cakas ze on si pritom necha skakat po hlave. Predstav si ako by si sa spravala ty keby on bol taky ako si ty. Keby to bolo naopak. Vzdy sa snaz predstavit si situaciu z opacnej strany. U mna to zabera a s priatelom sme uz tri a pol roka spolu a nemali sme zatial ziadnu hadku. Ja sa proste nehadam a on tiez nerype do osieho hniezda. A ak aj rypne, tak ho mierne uzemnim ale nehadam sa. Nesnaz sa ho menit len aby mal k tebe respekt ale ten musi byt zasluzeny. A to mozes dosiahnut iba tym ze popracujes na sebe. Drzim palce

zufalka124

snazim sa ale nervy mam v genoch takze... pauzu?? vsak to je ako rozchod... s mojim expriatelom sme si dali pauzu a odvtedy som ho nevidela :D a som na nom uz zavisla ja nevydrzim bez neho ani den aj ked sa hadame :( mne sa uz niekedy zda ze sa to uz nikdy nezmeni. a najhorsie je na tom ze on bol velmi kludny clovek a vedla mna sa z neho stal uz tiez nervak.

och

tak sa porozpravajte o tom, a ty sa snaz zbytocne nevybuchovat a nerozculovat. to podla mna robi tiez problem vo vztahoch, ale taka si a kazdy sme nejaky. alebo si dajte pauzu, oddych od seba, a uvidite ako to bude

zufalka124

nepovem :D:D
tak ale ja sa snim nerozidem preto ze sa snim hadam. ja som taka ze vsetko sa raz da vyriesit a jedine by som ho nechala keby ma podviedol ale on to nespravi to viem naisto... mno ale tak taa mensia kriza je uz dost velka... kks ale ja uz nvem co mam robit teraz zajtra sa snim stretnem uz len vecer a ja sa dovtedy zblaznim...

nestastny

akoby pisala moja frajerka :D......aj mna by zauimalo odkial si
podla mna mate teraz mensiu krizu, mozno mu nieco vadi ze robis to a hento a nechce ti to povedat nahlas tak sa uraza a vadi....

nestastny

akoby pisala moja frajerka :D......aj mna by zauimalo odkial si
podla mna mate teraz mensiu krizu, mozno mu nieco vadi ze robis to a hento a nechce ti to povedat nahlas tak sa uraza a vadi....

och

boooa ty si uplne jak moja kamoska, ona ma to iste. odkial si?
Povedz si ci to ma buducnost, ci to ma zmysel. Vo vztahu musia byt hadky, len nie na dennom poriadku, to potom neni ono. Len same trapenia a na co? na nic. Skoro ci neskor sa aj tak rozidete, lebo vas to prestane bavit, to vecne hadanie. dostanete rozum a poviete si ze bude lepsie ukoncit to lebo sa len trapite.

Najčítanejšie články