Menej? Viac?

ojojoooj

HEJ TO MUSI BYT STRASNE MILE PISAT BABE CO CE SCHUDNUT ZE TY NEMAS TAKY PROBLEM A NEMAS NIC NAVIAC.HEJ TO JE ISTO TO JEDINE CO CE TERAS POCUT.

peppa pig

nie, neredstavuj si, skinny, zrejme je to naopak :-)) ja by som 5 ani 10 kg schudnúť nemohla, nemám nič navyše.

wish.skinny

dakujem vám všetkým za prispevky :))

PEPA PIG - ja nechcem byť skinny, to je len nick čo sami hodil k danej teme. Ja si o tebe tiez hned nemanyslam ze si tucna ako prasa.

A-Z

Ak sa pytas na zdrave chudnutie a ja dodam, chudnutie z tuku, tak tie 4 kila za mesiac.
Aj hrozba jo-jo efektu je podstatne mensia, ako pri rychlom, cize drastickom chudnuti. Vtedy telo straca vodu a hlavne svaly, preto pri naslednom pribrati vyzera o nieco tucnejsie a neforemnejsie, naberie spat uz len tuk.
Ovsem, pri vyssej nadvahe, ci skor obezite (20, 30, 40 kg naviac) telo v prvych tyzdnoch reaguje vacsim ubytkom hmotnosti, pretoze straca aj prebytocnu zadrzanu vodu. Cim je nadvaha mensia, prip. ziadna a jedna sa len o esteticke zhadzovanie 3, 4 kileciek, o to tazsie chudnutie. V takomto pripade je velmi peknym uspechom aj zdravo schudnute kilo, podotykam tuku, za mesiac.

TrainingBoy

zalezi od jedinca, vaha, vek, metabolizmus atd ... ale osobne som este nepocul ze niekto schudol a mal potom nejake zdravotne problemy, no nevylucujem ze drasticka dieta moze ublizit. Co sa tyka jojo, to je vacisnou problem v ludoch, ktori po diete s radostou skocia po tom co im chuti, sak teraz uz "mozu" ked schudli ...cize obmedz prijem kalorii no maj tam nejaky zaklad toho najdolezitejsieho a potom sa nemusis obavat co je normalne, btw pocul som uz aj o 10 aj o viac kg.

lost

Niekde som cital ze tak do 1kg tyzdenne je este bezpecne :)
No mozno aj viac, netusim :D
Nemam v tom vzdelanie, no ale ak by som chudol, chudol by som "pomaly, ale iste", respektive pomalicky, ale hlavne aby som mal cele chudnutie pevne v rukach (tj. nenabral rychlost, ktoru nezvladnem, a pride jojo efekt, alebo velmi skarede zdravotne problemy)
Aj keby malo ist dole 50kg.. to je neuveritelny LEN jeden rok tou 1kg/ryzden rychlostou :) takze pomaly a bezpecne, asi radsej :D