chalan je nizsi nez baba

Príspevok v téme: chalan je nizsi nez baba
ttina

Ahojte, chcela by som vediet vas nazor na vzhlad paru, v kt. je dievca vyssie ako chalan... co si o tom myslite?? je to smiesne,nevhodne... alebo celkom bezne? myslite,ze za takymto parom sa kazdy na ulici otoci? moze to mat aj ine nevyhody??.. odhladnuc od toho ze si ty dvaja naozaj dobre rozumeju..pytam sa cisto len na ten vyzor,vzhlad.mate niekto skusenosti?? dakujem za uprimne odpovede a skusenosti

Aliccc

Ja mam tiez osobnu skusenost . Je to dost nanic ked sa clovek chce bozkavat . Kedze som sportovkyna tak mam pocit ze ma moj frajer nevie ani len zdvihnut . teda nikdy ma nezdvihol (ako pdla mojho nazoru to robia muzi bezne) ,iba vedla mna vzdy stoji ako take tela a ja sa krcim lebo inak na mna pozera ako nejaky skolkar na ucitelku .Vyzera to skor tak ze ja hram vo vztahu chlapa a on je to plache dievcatko.Vyskovy rozdiel medzi nami je malicky ale robi to svoje. a to ani nehovorim ze podpatky neprichadzaju do uvahy

3lenka

Ahoj. Sama som chodila s nižším chlapom, lebo som si myslela že povahovo to bude v poriadku. No to aj bolo, ale po čase mne samej to začalo vadiť. A pochopila som že ak ti niečo vadí na začiatku vzťahu to čo sa zmeniť nedá, tak je to zbytočné začínať, lebo stále ti to vadiť bude. Ak to nevadí tebe, tak je to úplne v poriadku. A ak ho máš naozaj rada, a naozaj ti to nevadí, tak to potom problém nieje:-D

hassy

osobne mam radsej vyssich chlapcov :) ja sa neobzeram za ostatnymi (pokail dievca nie je vyssie o dve hlavy:) ), ale ja som raz mala priatela, ktory bol nizsi, a ja som sa sama citila divne ked sme sli po ulici spolu, no a ked som mala podpatky, ani nehvoorim :)

AdamKrt

o chvilu tu budeme citat:

ooo, moj priatel ma sive oci a nehodi sa mi to ku kabelke. Je to normalne, co mam robit, poradte, aky na to mate nazor...? Mam priatela vymenit ?
-------------
Clovek sa len divi, co ludi dokaze potrapit za hovadiny...

denniska

no ja mam osobnu skusenost:) moj priatel je odo mna kusok nizsi. Vzhladom na to, ze mojou srdcovou zalezitostou su topanky na vysokom opatku, musela som sa ich pre tento vztah vzdat:) Ale nevadi, mame sa rady a to je podstatne:) Nerozmyslam nad tym, co si myslia ostatni, ich nazor je mi ukradnuty. Zijem si svoj zivot, neziju ho ony! Takze nevidim problem vo vyskovom rozdiele, pokial sa dvaja maju skutocne rady