Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

chloeee

ajote baby :)

no čo sa týka toho komentáru že 6-7 kg či kolko je nič,no k tomu sa radšej nevyjadrujem..:))

Ja posledné dni papám všetko možné, no váha sa mi pohla iba o pol kila nahor,čiže to nie je nič také strašné. Momentálne nemáme doma nič schopného,iba koláče a samé sprostosti,tak som druhý den na banánoch,čo ani to nie je veľka výhra,ale vzdy lepšie,ako keby som do seba tlačila krémeše:D
O cvičení ani nehovoriac,čo som už necvičila vyše 3. týždňa vôbec a ešte ani tak skoro nebudem :-/
Som rada,že aj ked som uz schudla tých 7-8 kg,tak to nejde hore,ani kebyže papám tretí deň len klobásy :D Tak som celkom z toho šťastná,lebo som si myslela,ze po sviatkoch buedm mať min. o 5 kg viac a zatail len nejaké to kilečko :D Po sviatkoch sa riadne naštartujem,nech som do leta ako motýl:D
Pekný den

LII___DIII

Cawte momentalne som troska hladna a romyslam ci idem sa najest nejdem ale okrem chleba nic schopne ani nemame takze NIE:ddidem sa dako odreagovat a citat si na nete nieco alebo poerat napr.som vymyslela ze sa prihlasim do turistickeho kruzku a budem chodit na tury perfektna vec tak sa tesim ked prvy krat pojdem urcite zas budem mat strach z novych ludi ale potom ten pocit bude na nezaplatenie inac dneska som to na obed troska prehnala cely mliecny koktail fit tycinka banan a potom na olovrant velky chlieb so syrom a zeleninou .Zajtra posilovna juchu sa tesim a v stvrtok sa chystam na zumbu

Nephilim

Cítam si toto forum už od začiatku a vždy som sem chcela niečo napísať, ale nevedela som presne, čo. Teraz ale viem. Reagujem na ten prihlúply príspevok o tom, že 6 - 7 kíl dole je nič....Nič???!!!!
Ja som vážila 60 a schudla som na 52 a rozhodne to nebolo len také nič. Začala som behať až som si vytvorila celkom dobrú kondičku a teraz nemám problém:-) Zmenila som stravu, teda nie úplne, ale začala som si dávať pozor na to, čo jem. Je to dosť komplikované pri mojich rodičoch, ktorí vyznávajú klasickú sedliacku stravu:-D:-D Ale darí sa mi. A tiež to nebolo jednoduché prejsť na iný štýl stravovania, to pokušenie, čo mnou lomcovalo, aby som niečo zjedla:-D Ale zvládla som to. Teraz to už tak nedodržiavam, ale kilá naspäť nejdú, a keby aj hej niečo pribudlo, nemám problém zbehnúť do fitka a dať to za pár dní do poriadku:-) Nedržím žiadne diéty, ono je to z veľkej časti o psychike,a taktiež sa pravidelne hýbem:-) Dávam si pozor na to čo jem, pijem vodu, čaje,atd. Ani so stravou nie sú problémy, nemám už také stavy, ako ked som s tým začínala, že by som niečo zjedla, telo sa prispôspbilo...
Preto ma dosť irituje, ked sem príde nejaký truľo a začne tu kecať blbosti o tom, že 6 - 7 kíl je nič. Pre neho možno, ale pre tých, ktorí tie kilá schudnú, je to krásny úspech:-) A ešte krajší, ked si ten úbytok na váhe dokážu udržať dlhodobo:-)
Takže, ak si sem prišiel len vybiť zlosť alebo čo, poprosila by som ho, nech si radšej zahryzne do jazyka.
To je všetko, pekný večer želám:-)

nikki.7

SofiaCrazy: neviem pre koho bol ten tvoj príspevok,ani neviem čo má vlastne znamenať,ale myslím že dosť od veci.

Sme tu dve úplné stálice,ktoré si píšeme už možno 4 mesiace,tak ak chce niekto niečo komentovať,tak nech si prečíta o čo v tejto téme ide.

ďakujem....

nikki.7

ahoj chloeee,to som rada,že je choroba na ústupe...

moja dnešná váha bola 66,8, mala som teraz dva dni pred splnom také čajíkové a očistné,tak asi tým zišlo tých 0,60 kg.

Nie je to bohviečo,ale aj tak dobre.

Dnes už asi cvičit nejdem,som akási lenivá.

Už len budúci týžden asi.Myslím že to bude potrebné po tolkom papkaní.

chloeee

ahojte.. :)
dakujem nikki, už je to lepšie :)
dneska som uz trošku toho pojedla,tak do večera budem len na ovoci..aj tak iné este papať veľmi neviem. Moja dnešná váha je 62,7. Ked budem mať 56 kg,tak budem spokojná. Snád do leta to nejak dam :)

nikki.7

ahojte baby:D

už som sa dávno neozvala,ale nemala som času,tie nákúpy a tak...

teraz som mala váhu 67,4 a chcem íst ešte dole aspon 2kilečká.

už som so sebou celkom spokojná,ale ešte tie dva kilá a bude to super...

cvičeniu som sa posledné dva týždne vyhýbala,mala som svoje dni a potom som to ani časovo nestíhala a tak som včera bola po dvoch týždnoch na spinningu a minulý týžden 1 hodina zumby.

som neskutočne zvedavá,ako to idem vydržat na Vianoce,ale snád to nebude mat hrozostrašnú ujmu,držme si palce...

chloeee:dakujem pekne,aj ty si mala už dávno krásne výsledky a prajem skoré uzdravenie.

Mijuška

upravila som úplne stravu, to bol základ...ovocie, zelenina, ryby, ryža...nezdravé veci vôbec..sladké som si síce občas dopriala...ale jedla som pravidelne a pila veľa vody..a aj keď sa ti moc nechce, aspoň 3krát do týždňa by si sa mohla hýbať :) ja som chodila behávať a ešte som aj cvičila.. :)
teraz chodím do posilky, cez víkendy plávať a korčuľovať :)

Majushinqa22

Mijuska:ako si schudla???a za kolko ja potrebujem 10kg neviem ako mam schudnut hlavne s pohybom mam problem nechce sa mi hybat