Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

nikki.7

ahojte kočenky...

dávno ste sa neozvali...ako pokračujete?

Ja by som mala začat od pondelka cvičit,tak snád sa prinútim,lebo teraz som mala 3 táždne absenciu...

moja dnešná ranná váha bola 66,7 kg,čo si myslím že je super,lebo som to vianočné kilo schudla bez akéhokolvek odopierania...

pekný večer vám prajem..pa pa

nikki.7

Šťastný a hlavne zdravý Nový rok 2011 vám všetkým prajem...

Ja som od tej doby čo tu takto fungujeme schudla 6 kíl,ale teraz som kilo pribrala.

Dúfam ale,že to dám do týždna dolu.

Od desiateho chccem znovu začat s aktívnym cvičením a už dnes som stravu obmedzila,lebo po sviatkoch mám žalúdok akosi roztiahnutý a zmestí sa mi tam viac,no chcem to stiahnut.

Takže majte sa a novým bojovníčkam prajem vela trpezlivosti,lebo presne viem,aké tažké boli moje začiatky...

stale_nic

cawte baby..zacinam byt zufala snazim sa uz tak dlho a nic..nie je to vobec zle, ale uz cez polroka sa mi nepodarilo dat dole poslednych 5kg, ostatne predtym islo lahko. mam 165cm a cez vianoce som sa obmadzovala no i tak som pribrala na 57. mozno mam pred menzesom tak tam moze byt to kilo, no teraz by som konecne chcela schudnut na 52. do maja alebo tak nejak cas nehra rolu. chcela by som jedavat kazdy den o tom istom case s rozmedzim 4 hodiny. takze rano ranajky, potom v skole ked mam moznost o 12:30 vydatnejsiu desiatu,a o piatej veceru. ziadna biela muka, na ranajky kusok chleba pripadne kolacik a ovocie. niekedy nieco sladke. na obed chlieb s dzemom, medom alebo sunkou, salamom. na veceru teple to co doma bolo na obed cize bohuzial niekedy aj sladke:( no zo vsetkeho pomenej, a 5krat do tyzdna okolo 50 minut rychlochodze. viac pohybu sa neda zvysit. a viac pit. myslite ze by to takto islo? co mam zlepsit? prosim pomozte, dakujem

chloeee

ahojte baby :)
predovšetkým by som chcela všetkým zaželať šťastný Nový rok.
Chcela by som privítať aj tých,ktorí sa ku nám pridali. OD začiatku, čo som tu prihlásená som schudla nejakých 8 kíl od leta. Posledný mesiac aj pol som si skôr udržiavala váhu. Teraz od nového roku by som sa zase chcela riadne nakopnúť,ako vtedy na začiatku. Teraz mám okolo 64 kg a chcela by som mat tých 56-57. Dúfam,že sa mi to podarí do leta.
Ja som tých pár kíl chudla asi 3 mesiace,ale našťastie žiadny jojo efekt sa neobjavil. Jedla som veľa zeleniny, ovocia, grahamové rožky a ryby. Samozrejme treba veľa piť (čaje,voda). TEraz som uplne všetko zanedbávala,lebo ved sviatky,tak som jedla samé koláče a čo bolo. Pribrala som asi tak 1-2 kg za mesiac. Nie je to také zlé,keď už viem, ako treba chudnúť. Občas si treba spraviť aj prestávku,vtedy zhadzovania kil ide ľahšie.

Idem dopapat posledné zbytky,nech od zajtra môzem začať.
Prajem vám pekný zvyšok dňa,držte sa !

Helus

mila rereza dokazes to,ja som dnes zacala s delennou stravou,a verim,ze v lete budem mat 60 kil.Moja terajsia vaha je 71,srzim ti palceky.

tereza55kg

Stastny Novy rok baby :)
Inaaak mohli by ste mi prosim vas napisat ktora kolko schudla odvtedy co funguje tato tema???
Mne vcera kamoska hovori ze vies,ja som chudla zo 62 na 55 ani neviem ako ..... Ach to potesi..:// Preco mam stale stale 62 rano a vecer niekedy aj 64-65?? Ked tam uz konecne bude prva patka?? :(Staci mi aj 59,9 :)))len nech tam uz neni 6...
Ach dokazem to vobec???

Helus

TEREZA 55KG urcite sa ti podari schudnut do leta,mas na to dobry predpoklad,mas motivaciu,a vies ako na to.drzim ti palce.

rew

tereza55kg> ahoj :) urcite sa to da :) ja by som chcela to iste.. dokonca aj vysku/vahu mame zhruba rovnaku :) len sa nejak treba nakopnut :)

tereza55kg

Ahojte baby :) Ešte niekedy dááávno som prispela aj ja do vašej témy ale už ani neviem pod akou prezývkou,menom..
Chcela by som vám všetkým čo ste schudli pogratulovať :) Moj osobný chudnúci "rekord" bolo mínus 13 kíl. Nepýtajte sa ,ako sa mi to podarilo pretože fakt neviem..:) Možno jedine tým že som po piatej,šiestej nejedávala. Proste som si dávala pozor.
Teraz počas Vianoc som vobec nepribrala ale chcem schudnúť. Moja váha je okolo 61-62 rano,63 večer.. Výška172 .(inak v lete ked osm sa postavila na vahu to bolo aj 67-68) Možno sa to nezdá až také zlé ale ja sa vo svojom tele nejak prestávam cítit dobre. Snažím sa obmedzovať sladké , pijem grepovu šťavu,zelený čaj, jem grahamove pečivo ,kuracia šunkaa pod. (občas niečo malé sladké)Moja vytúžená váha do leta je 55-57 kíl . Baby úprimne.. Myslíte že sa mi to može podariť???
Potrebujem nejaké vaše povzbudenie :)))

nikki.7

ahojte baby:D

no ja som na tom podobne chloee ako ty,lebo tiež papám všetko tie vianočné jedlá,koláče,mäsko atd.

váha sa mi posunula tiež asi o 0,5 kg,takže ked nabehnem na svoj cvičiaci režim,tak to snád dám dolu.

ten komentár od SofiaCrazy si nevšímajte,je to podla mna len niekto,kto nám závidí naše výsledky....

prajem vám baby krásne medzisviatky a pevnú volu,lebo vidím,aké je to tažké teraz cez Vianoce.

pekný večer