Brazil keratin - vyrovnanie vlasov

ginny22

janush25 - mohla by si mi dať mail? chcela by som sa bližšie s tebou porozprávať o tvojich skúsenostiach s domácou aplikáciou keratínu. Tiež som si to zakúpila, len sa bojím do toho sama ísť :)

annonymous65

Ja som tuto kuru skusila a velmi mi nepomohla.Velmi zavisi ako nakolko su vlasy kucerave a suche.Na suche vlasy od prirody je tato keratinova kura fayn,ale mne osobne velmi nepomohla.Vlasy som mala rovnejsie,ale ten hlavny efekt (zbavit vlasy krepoveho vzhladu) velmi nebolo vidno. A musis dodat, ze keratinova kura nie je jednorazova. Ma ucinok na max 3 mesiace a treba to nanovo absolvovat. Na vlasy poskodene a vysusene farbou je vhodna podobna terapia,ale obsahujuca vytazky z bambusu.

janush25

Ja si keratínovú kúru naozaj neviem vynachváliť. Aplikujem si ju cca raz za pol roka, momentálne ju mám 3tí krát. Vždy sa mi vlásky nádherne narovnajú, zacelia sa mi končeky a vôbec ich netreba žehliť. Brazílsky keratín si nanášam sama. Je to lacnejšie, praktickejšie a nemusíš sa obávať toho, že ti ho kaderníčka "sfušuje". Pôvodne ich mám veľmi jemné, nekvalitné, veľmi zničené častým žehlením, fénovaním, lakovaním a farbením. Takže pri takýchto vlasoch je efekt naozaj excelentný. Odporúčam každému, kto má problémové vlásky

bejka

ahojte ja by som sa chcela by so ist na tuto keratinovu kuru ale som z KE tak neviete ci nieje nieco v blizkosti Kosic aby som nemusela ist az na zapad???

emma25

Ahojte, ja sa chcem spýtať či má niekto skúsenosť s tým, že mu tento keratín vlasy ozdravil, lebo moje sú strašne zničené, stále sa mi lámu a sú preto jednej dĺžky už dlhé roky...Aj keď si ich podstrihnem, aj tak sa mi stále lámu. Myslíte že by to mohlo pomôcť?

lolalafondue

Moje skúsenosti s keratínom sú len kladné a môžem ich každému odporučiť
nechápem ako niekto môže povedať že BRAZIL KERATIN mu zničil vlasy, keď je určený práve na ozdravenie, vyrovnanie a túto funkciu si plní do bodky.
Mala som dosť suché, (vlnité ) a zničené vlasy odfarbovaním na blond, a už 1 dávka (100ml) mi pomohla hodne. Síce konce, ktoré mi samé od zničenosti odpadávali, to úplne neozdravilo, ale ostatné vlasy teras "žiaria" zdravosťou..
Jediná nevýhoda je, že po aplikácii si minimálne 3 dni nemôžete umyť vlasy, ale pre krásu sa trpí, a to nieje až tak hrozné.
Ďalej je tu aj vyššia cena, ja som platila 125 € vrátane shampoo+conditioner na domáce použitie. A to mam vlasy husté, asi 10 cm pod lopatky (celé mi to robila asi 3hod) Čiže mne cena vyhovovala, čakala som viac,..
O 5 mesiacov mi kaderníčka odporučila prísť zasa,( mala by som platiť už len okolo 100, keďže vlasy už sa toľko keratínu "nenapijú") čo určite urobím aby sa moje vlasy úplne uzdravili.
Takže Brazil keratín určite odporúčam :)

alex252

ja som sa včera bola na tento brazil keratin informovať u mojej kaderníčky a tá mi odporučila iba brazil keratin za studena, pretože za tepla sa robí so žehličkou ktorá je nastavená na 270 stupňov a nie je to pre vlasy najšetrnejšie..je síce pravda že ich prvé 3 mesiace budete mať pekné, hladké ale keď sa to vymyje tak je dosť pravdepodobné že budú ešte v horšom stave ako predtým...nie je sranda keď sa po pár vláskoch prejde so žehličkou aj 8 krát. táto za studena síce nevyrovnáva vlasy ale je len na uzdravenie a to mi stačí..hlavne že tam nie je tých 270 stupňov, resp. teda žiadna žehlička..

kučero

a mysliš že je keratin to prave pre moje vlasy? :/ ja fakt už neviem čo, mám ich neskutočne suché a zlamane, skušala som všetko - oleje, zabaly, kremy (kadernici mi radili indulonu aj tu som skušala :D ) ..ale problem je že pokožku mam aj trošku mastnu ale nie moc..myslite že keratin mi pomože???

danielaaa

jasne ze sa budu kuceraviet dalej,... vede ked ti raz vyrasta kuceravy vlas, ako ti moze zacat bez nejakeho vnutorneho zasahu vyrastat rovny?? rovno budes mat len vyrastene vlasy a osetrene keratinom, rast budu kuccerave