Brazil keratin - vyrovnanie vlasov

Nataly77

Ahojte mohli by ste mi prosím napísať presné zloženie (INCI) výrobku od BK Keratin, ktorý používate na domáce vyrovnávanie vlasov? Poprípade aj šampónu a kondiconéru. Na nete to nemôžem nijak nájsť, iba séra na rozštiepené končeky a jeho hlavnou zložkou je silikón, čo ma veľmi nepotešilo, ale ani neprekvapilo.

Evita234

Baby ak vam mozem poradit tie ktore mate mastne vlasi tak keratinovy sampon nepouzivajte obsahuje oleje a tie vam este viac zmastnia vlasy. mne sa to tak stalo.

kikushik12

moja kamaratka si davala robit keratin u kaderničky a vlasy mala rovne bez žehlenia tak 3 mesiace ale velmi rychlo jej začali s toho rast vlasy .tak to asi ozivuje vlasy pomaha rast

sisa2222

Baby chcela by som si kupit sampon brazil keratin. a potrebujem mat spraveny keratyn ked chcem pouzivat len samotny sampon .Ci mi pomoze ked nemam spraveny keratyn

Aňuška30

Ahojte, ja mam tiež problém s vlasmi :( Mala som krásne svoje vlasy a raz som išla ku kaderničke, a vravela som jej nech mi ich ostrihá dopostupna...ale ona mi ich ostrihala nejak divne, ihneď sa mi zväčšil objem..hustota..a tvar .. Mala som rovné až pokým mi ich neostrihala..potom som začala použivať farby, šampóny..keď si ich nevyžehlím mám ich kučeravé a objem mám strašny... druhá kadernička mi ich zriedila..no teraz sa bez žehličky neviem ani pohnúť, chcela by som vyskúšať ten keratin..prosím vás odporučili by ste mi nejaký ?? :) Vopred ĎAKUJEM :))))

veronika5678

Prosím Vás baby!! čo máte zničené vlasy v žiadnom prípade to nerobte!!!
Ja som si to tiež dala, ale ten keratín Vám musia zažehliť do vlasov! ak nemáte v poriadku vlasy nemusia Vám to vlasy vydržať. Je pravda že keratín pomáha, ale radšej si dajte keratínovú masku keď máte zničené vlasy. Oplatí sa to iba tým čo majú celkom v pohode štruktúru vlasov, len im vadí že sú také rozlietané, hocikde vlnité, proste chcú zarovnať. Zarovná to, je to pravda ale za tú cenu.. už nikdy viac...

marus199

Kočky, ktore ste si aplikovali keratin svojpomocne, doma. Odkial ste si ho kupili? a aky presne?
Velmi pekne dakujem za odpoved :)