pocikava sa v smie....

mucha

Ahojte všetci.skúste mi poradiť ako mám 2-ročnú dcérku naučiť chodiť na nočník.Pekne sa pýta cikať a kakať, ale sadnúť nie a nie.A na wc už vôbec.)

pišta

Aj tebe. Zajtrajsi deň aj tento server sa teší na všetkcýh pozitívne ladených a fundovaných (prispevateľov)...:-)))

Alternativa

Este dobre, ze obaja nespime, veci su hned jasne :D. Je dobre, ked sa clovek vie zasmiat, takze prijemnu nocku.

pišta

Vieš, Alternatíva, ja som ti taký jednozmyselno - dvojzmyselný.
Tvoje (skromné) doporučenie ohľadom potenciálnej otázočky prijímam.
Ešte na záver: Celý príspevok smerom ku tebe sa mal niesť v duchu prvej vety. :- ))
Ani neviem kde sa mi to "zaonačilo" :)

Alternativa

Ahoj Pista, vynimocne napisem mimo temu. Tvoja prva veticka pohladkala moje ego, ale vtom som si uvedomila dvojzmyselnost Tvojich viet. Takze napis otazocku, len ju neadresuj mne. Reagovat moze kazdy, kto vie poradit. A v ziadnom pripade nezakladaj ruky :D

pišta

Alternatíva, normálne sa mi páčiš. Teda tvoje príspevky. : - ))
A možno ti dám aj ja nejakú otázočku.
Už sa na to teším.
Hodím to na PC, založím ruky na kríž a budem čakať, ako sa budú sypať odpovede...:-)
.
Mortishka, je to jasné. Tak či tak ťa čaká len a len zdravie. :- )))
(Ale za tvojej aktívnej pomoci...)

Alternativa

1. Borievka /jalovec, juniperus/ z pohladu bylinkarstva sa pouziva pri problemoch zaludka, obliciek, mocoveho mechura a moc. ciest, potnych zliaz. Pitim tohto caju budes viac cikat, co je ale ziaduce na precistenie
2. Podla datumu zalozenia temy cviky na posilnenie panv. dna a zlepseny pitny rezim dodrziavas 1 mesiac. To je kratky cas na evidentne vysledky, v tomto pokracuj dalej
3. Suhlasim s Pistom - urolog a potom alternativne formy /vcitane akupunktury/

pišta

Ahojko, Mortisha.
Ak ti urologické vyšetrenie ukáže, že medicínsky je to ok, vráť sa "ku nám", na tento web, budeme hľadať spolu s ostanými, ako sa vrátiť k silám prírody, ktoré kolujú v tebe ale zatiaľ ti trošku prekážajú byť tip-top.
Si mladunká, ako pružná briezka. A taká briezka zvládne ešte všeličo...:-)))

Marianka

myslim si, ze by si morthisa mala ist na urologiu a nechat sa vysetrit. myslim, ze su to priznaky inkontinencie moca. existuju tiez vyborne cvicenia na to, ale to uz by ti musel poradit lekar. vysetrenie nie je nic strasne.