som spat

Príspevok v téme: som spat
gordura

moje baby zlate! som spat! kazdy den sem chodim,vsetko citam,ale nemozem sem napisat....napisem sem neskor.o par tyzdnov... ale poviem vam len tolko ze sa drzim uzasne....sice som v nemecku dost zvracala,teraz doma je mi uzasne. chudnem zdravou cestou,som stastna a konecne sa netrapim:-)

vsetko vam napisem o par tyzdnov.prepacte,ze nie teraz,ale proste nechcem,lebo sa bojim,ze zas ma chytia tie blbe ,,nalady'' ked budem prilis dlho sediet na nete. Ale nezabudnite,ze na vas stale myslim:-) drzte sa a dufam,ze sa mate lepsie a lepsie:-****

Gordura

zuzka1911

ahojte,

tiez s Oui max suhlasim :) pokial stale budeme chciet schudnut, znamena to, ze nie sme spokojne s vlastnym telom atd., atd. ...
odkial vziat silu ? hmmm, mne spadla ako s jasneho neba :) ale tak tyzden som bojovala sama so sebou, povedala som si, ze musim to vydrzat, musim, musim, lebo chcem :) a potom som si zvykla, pozorovala zmeny a nejako mi to prislo vsetko prirodzene a super, teraz na wc ani nepomyslim, na prezratie/nejedenie vobec nie. viem, co je hlad-taky normalny, skvrkanie v bruchu som tiez uz nepoznala, travenie sa upravuje :) tesim sa... chudnut nechcem. asi este stale jem trochu pomenej, no jem vsetko :) ranajkujem :) tesiiiiiiiiiiiiiiiim sa

silvus28

Qui - máš 100-percentnú pravdu, so všetkým, čo si napísala, súhlasím...už len kde vziať tú silu a aj sa tým riadiť?

Oui

zasa iba chudnes ... to je cely problem ppp - vzdy chceme len chudnut, citime sa na dobrej ceste za vylecenim a popri tom sa stale len zenieme za inou postavou,, i ked prezlecenou do siat "zdraveho chudnutia", co je esteticky schodnejsia alternativa, ako zvracanie, nejedenie, alebo naduzivanie prehanadiel, ale len kratkodoba. skor alebo neskor zasa skonci len pri ppp. nechcem ta odradzat a brat iluziu, ale uz sama som touto fazou presla tolko krat, ze presne viem, o com hovorim.

vyliecit sa neznamena pribrat (pokial nemas podvahu), to znamena zacat jest a nebat sa akejkolvek potraviny, nedelit na dietne a nedietne. samozrejme, toto su tie vonkajsie prejavy vyliecenia, to, so sa nam deje s dusou to je na dlshie pisanie.