valentin

DJ HiDe

Priznam sa ti, ze ani ja z toho nemam najlepsi pocit...
uz si zivo predstavujem, ako 90 percent znamych dostava neustale zalubene sms-ky, tesi sa, kedy sa uz stretne s partnerom a neustale polemizuje o tom, co svojej najdrahsej kupi...
nenavidim to, toboz vtedy, ked som bez partnerky,ako napriklad teraz...

sjella

joj dievka.. na to sa vyprdni.. Valentina mozete kaslat.. aspon usetrite :D a ja s vami. nie je podmienkou a nevyhnutnostou mat na valentina niekoho..

lera

nenechaj sa znechutit, ved je to len jeden den, aj ja som sama a kaslem na to, to je len taky tlak zvonka, ked clovek vsade vidi srdiecka a gycovych plysovych medvedikov...

Summer

h, no..valentin nie je nic ine ako reklamny tah..zaloz sviatok svateho kristofa a mozno sa tiez z toho vsetci pototo...a podla mna je to hlupe lebo ak mas skutocne dakoho rada darcek mu mozes dat kedykolvek inokedy...proste valentin je komercna zalezitost...a nie su to vianoce ani novy rok iba den ako kazdy iny...az na tie zamilovane recicky okolo toho

smejka

ja tiez nikoho nemam,ale vo vseobecnosti valentin neuznavam cize mi to je jedno a nechapem ako z toho niekto moze mat depku..poznam takych

bibi

Ahojte, vzdy som chcela byt na Valentina s nejakym chalanom s ktorym sa budeme strasne lubit. A minuly rok som aj bola, ale vtedy som este netusila ze ma podvadza. Myslim si ze je lepsie nebyt s nikym ako byt s niekym kto klame...

sinba

ja budem sam bo holka nece ist nikde,je chora tak ju nemozem brat a ma horucky.iba jej zavolam a kupim cokoladu bo ma rada. kupil som aj takeho plysoveho moncicaka.sa jej bude hadam pacit.

makra

ja sice mam partnera, ale suhlasim so slusnym muzom: ved mas samu seba, tak sa trosku pohyckaj :) ozaj, este ked som nemala chalana, tak sme si isli sadnut s kamoskou na pizzu, sice sme tam boli same dve holky a ostatne pariky, ale kazdy si myslel, ze spolu chodime a bola aspon sranda (fakt je, ze sme do tej pizzerie uz nikdy nesli - pre istotu)

slusny_muz

ani ja nemam nikoho, tak si kupim pre seba nieco pekne...Hi...treba sa naucit aj zit sam so sebou...a mat radost a vzdy byt optimisita a usmiaty.