Rozširujúce štúdium psychológie

Samuelaa

Ach, ja by som chcela teraz:( Ale no, asi to neovplyvním, ostáva len čakať... ešte mi povedali že stále chodia prihlášky a že škola možno začne aj v novembri...

...

no veď ma to prekvapilo, že si napísala len 10, keď mne povedali, že asi 15 majú, preto som napísala, že asi raz toľko ako v júni... možno sme každá hovorili s niekým iným, tak ktovie, ako... keď nie teraz, tak o rok :)

Samuelaa

No a ja som sa dnes pýtala a že majú 10 prihlášok..a pýtala som sa koľko treba a oni že aspoň 15:) Tak to je zvláštne no...

Samuelaa

Tak som dnes volala do žiliny a povedali mi, že zatiaľ je 10 ľudí prihlásených a je potrebné aspoň 15, takže buď sa prihlásia, alebo neotvoria..A že škola začne možno až koncom októbra.

...

Neviem, koľko musí byť, myslím, že to presne ani nemajú určené, že koľko, asi ako uznajú za vhodné, podľa toho, koľkí im to potvrdia z toho množstva, čo momentálne je. Semester by mal stáť vyše 300 Eur, presne neviem...

Samuelaa

Nenašla som nič tohto roku o BA, hľadala som aj ja, lebo som bola zúfalá..:) Hej nádej je. A nevieš koľko minimálne musí byť ľudí aby otvorili? A nevieš koľko bude stáť semester? No, každá budeme chodiť z iného smeru..