Mudr. Jurkovič

Príspevok v téme: Mudr. Jurkovič
Bimbo12

Dobrý večer, rád by som sa opýtal, či má niekto z vás osobnú skúsenosť s liečením Mudr. Jurkoviča a s akým výsledkom. Ja sa momentálne rozhodujem, či sa do toho pustiť. Zároveň vás prosím o bližšie info, čo sú vlastne tie tripsíny ktoré mi odporúča, čo obsahujú? Lebo leták je v ruštine a neviem to preložiť. Mám brať chimotripsin a tripsin (okrem iného), ale práve tie tripsiny su vraj základ liečby. Vopred dík

mami

Dobrý deň! Má niekto kontakt na pána Kamila Jurkoviča? Ak áno prosím, ozvite sa a napíšte mi. Budem Vám vďačná.

Linky

Prosim o info, ako postupovať, na koho sa obrátiť. Mám chorú mamku, v KE jej pred tyzdnom oznámili, že jej už dali všetko, co mohli a poslali do SNV, kde sa o ňu ma starať ina lekárka, ktora jej bude predpisovat lieky od bolesti. V KE vybrala rozne chemo, tie znášala len ťažko, skoro ju zabili. Po tabletkovej liecbe,ktoru jej nasadili po zivota ohrozujucom stave vyvolanom chemoterapiou, jej oznámili, že opäť pojde na chemo. Ona to odmietla, boji sa, že ju to zabije. To je uz odpisany clovek? Citam vela o alternatívnej liečbe. Viete prosím pomôcť?

erikpn

Dobry vecer mate niekto kontakt nejaky alebo info o panovi jurkovicovi zo skalky nad vahom ? Ak ano prosim dajte mi vediet DOLEZITE
alebo niekoho kto pouziva jeho metodu
Dakujem velmi pekne
alan330999@gmail.com

Nadydy

Máme skúsenosť s liečbou MUDr. Jurkoviča. U zaťa zistili v nosnej dutine sarkóm, išlo to rýchlo, po súčasnej medicínskej liečbe z neho zostala len troska. Dcére odporučili, aby ho nechala v nemocnici na oddelení paliatívnej starostlivosti, dávali mu 2, 3 týždne života. Vzali sme ho domov a vyhľadali sme MUDr. Jurkoviča. Mal neskutočne láskavý prístup a cestoval s nami stovky kilometrov, aby sa na zaťa pozrel (nič za to nechcel!!!), obehal s nami lekárne, kde vedel, že zoženieme tripsín a chimotripsín. Zaťovi sa polepšilo, nemal žiadne bolesti, nepotreboval ani morfium, bral iba Algifen kvapky aj to sme mu dávali riedené vodou a fungovalo to ako placebo efekt. Zať žil síce len 4 ďalšie mesiace, ale užil si ich, doma, bez bolestí s rodinou..... kto vie, nemožno o tom špekulovať, ale mal občas také záchvaty napodobňujúce epilepsiu a vtedy potreboval byť pár dní v nemocnici, ale zase sa pozviechal. Po jednom takom záchvate mu v nemocnici bez vedomia dcéry nasadili 3 krát denne morfium, vraj "aby netrpel" - za pár dní zomrel. Tak neviem - som presvedčená, že zomrel na predávkovanie. Ale je to len náš názor. A nie celkom laický. Po zaťovej smrti sme kontaktovali MUDr. Jurkoviča a poďakovali sme mu za ten čas, čo mal vďaka jeho liečbe naviac, lebo ten čas si naozaj užil.

RNG

Panci je na tebe, aby si sa rozhodol, lebo nemozes ocakavat od lekarov , aby ti poradili nic okrem chemoterapie, ozarovania a operacii. Presne to, co na nich natlacili v skolach
Viac najdes napr na www.cancertutor.org
alebo na roznycyh strankach na internete, moje prispevky najdes pod rng, rakovina cez Google.sk
Ja osobmne by som ti radil brat silne entericky pokryte enzymy, davka 2 x 6 gramov ekvivalent, ako mas napr vo vyrobku firmy Solgar, Pancreatine davka 2 x 2 tablety.
Tiez betaglukany 3 x 500 mg
graviolu 3 x 2 gramy denne a pripadne aj tozne ine, napr 2 x 1.5 gramu chloridu cezia atd.

panci

C64 Stav po nefrektómii dx 19,6,2014 pre RCC Fuhrmann 3 pT2 aNOMx
Pet CT 26,8,2014 : patolog. zvýšený metabolizmus glu v perihilóznej infiltrácii v S5 1.sin.,v ložisk.léziách v oboch plúcnych lalokoch , v LU v aortopulm.okienku, v ľ.hile, mapovito v S6 heparu subkapsulárne a v tele stavca Th 6/v.s. aktivita zákl. ochorenia/
Bronchoskopia vylúčila duplex.malignitu a od cca konca septembra liečba Votrientom. Od 13,11.14 liečba prerušená pre vysoké hodnoty TAF S,AST S,ALT S GMT S ALP S
Okrem iného vážne zvýšenie KT-
Čo robiť-? odmietnuť CHémiu a skúsiť alternatívne metódy?
Poradte