HAK A KRVACANIE MIMO MENSTRUACIE

Príspevok v téme: HAK A KRVACANIE MIMO MENSTRUACIE
kacena2010

Zdravim, beriem HAK Yaz(24+4) uz 3/4 roka a nikdy som nemala podobny problem. 5. augusta som zacala mierne krvacat (podobne menstruacii s minimalnou bolestou podbruska). Do menstruacie mam dnes (7.8.) este 7-8 dni (som v 3. tyzdni od zaciatku blistra). Ako je mozne ze krvacam uz teraz, ked beriem este ruzove tablety a krvacanie sa mi dostavi vzdy po druhej-tretej placebo bielej tabletke. Som chranena aj nadalej? Ktore tabletky mam brat?Mam zacat brat tie placebo (biele) alebo normalne pokracovat do konca blistra?

isabella

odpovedam, tak to som naozaj nevedela, teda sa ospravedlnujem, uz dva roky hak neberiem a v podstate som mala dokopy len dva druhy, tak som o takychto nevedela... ale dobre vediet, dakujem...

odpovedam

isabella, Yaz nie su viacfazove tabletky, su monofazicke, iba maju 4 placebo tabletky proti hormonalnym vykyvom v obdobi krvacania z vysadenia.

kacena2010, pokracuj dalej v uzivani. Vedlajsim ucinkom HAK je aj krvacanie mimo menstruacie a nepravidelnosti v cykle, pripadne zisti, ci tvoje krvacanie nie je len spinenie. Kazdopadne, zavolaj svojmu gynekologovi a porad sa :-)

macka26

neprestavaj brat balenie, pokracuj ako keby sa nic nedialo. mala som raz tento problem a lekar mi kazal to dobrat...

stava sa to najma ak si vracala, vynechala tabletku alebo si mala sracku... samozrejme aj z inych pricin... to moze byt..

isabella

normalne pokracuj v uzivani, ale vyhladaj gynekologa, mozno by nebolo odveci tieto viacfazove tabletky vymenit za take, kde nie su take a onake tabletky, ale vsetky rovnake, predsalen mi to pride modernejsie a mozno ti aj gynekolog pri takomto probleme odporuci zmenit hak...
takze moja rada: uzivat neprestavaj, ale vyhladaj co najskor lekara