AKO DLHO VYDRZITE BEZ MäSA?

Príspevok v téme: AKO DLHO VYDRZITE BEZ MäSA?
skitlessko

Som obycajny chalan a moja priatelka zaryta vegetarianka.Presviedca ma aby som skusil aspon jeden mesiac zit bez masa.Maso mam rad,ale zas nemusim take veci ako zabijackove hody.Samozrejme mal som dni ked som fical len na paradajkach,broskynach a melone v lete.

Ako dlho podla Vas vydrzi clovek bez mäsa?

skitlessko

pre keko37:
nechapem preco maso povazujes za rakovinu,hmm.ja som pocul akurat ze bravcove je najhorsie pretoze hnije v tele cloveka az 72 hodin,a ze moze sposobit rakovinu hrubeho creva.
-ale nechapem a vysvetli mi to,resp. posli link kde cierne na bielom pise ze VAJCIA,MLIEKO(+ml.vyrobky) su rakovina.
Jak ze si az taky mudry?

usiko

keko, a co jes_? ja som isteho casu nejedla ani maso,ani mliecne vyrobky,ani masove vyrobky,a vsetko len surove ale ti poviem,to bolo o drzku.....anorekticka postava,a malo zivin...zle zdravie,problemys psychikou......odkedy som zacala tak, ze nejem maso a nic z masa, syr jem len parmezan a mozarella a mliecne vyrobky jem len kysane ,plus zelenina , ovocie, orechy,musli,cestoviny celozrnne, zemiaky,ryza......tak som v poriadku...ale ta prisna strava bola na zabitie....

zuzic

podla mojho nazoru ta zena nema co presviedcat, co uznava za vhodne nemusis aj ty. podla mna je potrebna kazda zlozka v potrave.

keko37

usko :))) myslim ze som chlap :))) mam penis :)) ja som skorej vegan teda ani vajcia ktore su tiez rakovina.... ako aj mlieko ktore je uz hnus.... este k masu by som sa vedel vratit ale k syrom , nidky !!!! co syr to rakovina !!! keby toto jedno daju zjest ludom cca 120 rokov do zadu by sa otravili hlavnre jogurty .... ale nevadi ludia sa neponaucia rakovina rapidne stupa 25 tisic pripadov rocne len na slovensku ... to hovori za vsetko.....

keko37

ja uz 12 rokov bez !!! ziadne bolesti nemam hnacky, vredy, vyrazky, zapach z papule, mam aj krasnu plet :))) maso je rakovina.... tak isto aj mlieko....ps mas mudru zenicku !!!!

usiko

inak, moj nazor je, ze ak je vege ona, tak je to jej vec ale nemala by ta presviedcat aby si bol bez masa, co i len na tyzden, ak to nechces ty sam....hovori sa tomu respektovanie a tolerancia toho druheho, jeho potrieb a priorit.....ja som v zivote ani raz ani len nespomenula pred priatelom, ze by nemal jest maso co i len tyzden...si to preste nedovolim, je dospely a vie co robi, tak ako ja......