AKO DLHO VYDRZITE BEZ MäSA?

Príspevok v téme: AKO DLHO VYDRZITE BEZ MäSA?
skitlessko

Som obycajny chalan a moja priatelka zaryta vegetarianka.Presviedca ma aby som skusil aspon jeden mesiac zit bez masa.Maso mam rad,ale zas nemusim take veci ako zabijackove hody.Samozrejme mal som dni ked som fical len na paradajkach,broskynach a melone v lete.

Ako dlho podla Vas vydrzi clovek bez mäsa?

Well

keko....... zacni premyslat o inom v kole .....co obsahuje a ci kofein je zdravy pre deti. A kup si Brit......budes mat tiez doma cistu vodu.

zuzic

keko smejem a budem sa mu smiat:D ja jednoducho inak nemozem bukovsky je kapitola sama o sebe:)
neboj potom ked sa dozije dvesto rokov tak mu z truhlicky zamavam ze nedozila som sa tak vela ale aspon osm sa cely zivot netyrala;)

keko37

bukovsky studuje aj studia zahranicne kde aj cestuje.... je to dobry lekar on bude zit cca 105 r len sa mu smej :))) on sa tiez smeje :)))

zuzic

nehadz vsetkych do jedneho vreca. nepoznas kazdeho jedneho osobne takze nemozes hovorit:) ja pijem prilezitostne mlieko a prilezitostne aj pepsi takze zlata stredna cesta:D

zuzic

nie zas bukovsky:DD ja som na toho chlapa tak alergicka:D hod sem nieco bez bukovskeho a rada precitam no ked ho tam uvidim je mi luto:D

keko37

zuzic, preco ???lebo slovenski lekari ci vedci su...... iny nazor maju vedci napr z USA pepsi je lepsia pre deti ako to mlieko hnus !!!!

zuzic

ano keko papam mliecko:)
ale potom nechapem naco si sem dal ten link som myslela ze sa snim stotoznujes ked si ho sem dal...