Korunky - porcelanove zuby

Príspevok v téme: Korunky - porcelanove zuby
MYSHAA

zdravim vsetkych...

ma niekto skusenosti s korunkami alebo porcelanove zuby resp.mostik...

ja mam hrozne zuby sama diera a to mam 19 a nehovoriac o tej hroznej farbe..
chcela by som si dat urobit 8 hornych a 6 dolnych zubov....
1,aka je cena?
2,ako dlho trva zakrok resp.cakacia doba od zbrusenia az po zalozenie
3,ake su neziaduce ucinky resp.co sa moze stat..
prosim pomozte mi kazdy komentar potesi...

na internete o tom sice citam ale chcela by som osobnejsiu radu od toho kto ich ma resp.pozna niekoho kto ich ma...
ozaj vam dakujem ...

Darla

tak mlada a mas take problemy? no, viem si predstavt, ze to su nervy. Ak mas peniaze, tak urcite poriadne zuby, zavrtane do kosti. Moja mama si dala tieto: implantation.sk
ma tie korenove. Tak sa skus poradit, ze kolko stoja, uz si nepamatam, ale samozrejme dost :(

zirkon

Ahojte,ja mám zirkónové korunky (6) viac ako rok, vyzorovo na 1.Cena 1200 eur. Jediná nevýhoda: hygiena.Jedlo sa usádza medzi ďasnom a korunkou a tým pádom pachuť v ústach.

zubimo

ahojky jasom chcel tiez zirkonove ale moja fakt naozaj zubarka ma presvedcila za kovokeramicke..ze si usetrim kopu penazi a efekt taky isty...tak som si dal kovokeramicke..komplet mostik hore dole nasadene na mojich zuboch komplet praca trhanie endoncie brusenie odlacky hore dole s mostikmi..5000eur...hlavne sa neboj..ja som mal to stastie ze som natrafil na zubarku ktorej zalezi na pacientoch..drzim palce

tati007

Pekny den vam vsetkym prajem. Chcela by som si dat spravit zirkonove krasne biele korunky napr.ako si dala spravit teraz Plackova. Neviete mi poradit kam? A kolko by stali vsetky zuby. Budem rada ak sa mi aj ozve nejaka zub.klinika kde to robia. Dakujem

porcelanky

No moj zubar mi spravy 1 zub komplet za 85 eura porcean ale ja uvazujem ci to neje vela za 1 zub ale asi nie lebo vsade sa pise cena vyssia tak asi zalezi kde to je na slovensku a tak

miminka999

Ano cena je vyššia,ale v tomto prípade platí čím vyššia cena tým kvalitnejší materiál a keramika je najlepšia. Ja mám tiež dva mrtvé zuby dolné šestky a mám keramiku. V našej ambulancii stoji keramika tuším do 200 eur aj s prácou laboranta,ale nie som si úplne istá lebo sa nám menil teraz cenník.

miminka999

Ahoj. Na predné zubky by som jednoznačne odporučila čistú keramiku, pretože ďasienko vekom začne postupne ubúdať a ten kov ktorý je zo spodu, môže byť časom vidno.