Milaniv

Miroslav Ka.

Používam milaniv približne mesiac, pomohol tak na 70percent a to som stravu vôbec neupravoval (žiadna zelenina , málo vody, veľa kávy, ťažké jedla) na taku stravu to je riadny úspech, objednam ešte jednu a keď upravím stravu tak sa mi hemoroid úplne stiahne predpokladám =). Strava je určite základ. Aj doktor vám to povie.

jankkaaaa

Už som Vám tu raz písala, bola som takmer vyliečená s Milanivom. No to som mala pokoj len na mesiac, hemoroidy takmer zmizli. No zase sa to zhoršilo. Je to ešte horšie ako na začiatku. A to každodenným používaním tohto vraj "zázraku". Neviem, čo viac k tomu dodať. Som sklamaná a neviem, čo s tými hemoroidmi robiť :( ...

jana-košice

Prosím, chcem si kupit milaniv ale mám vnútorné hemeroidy a fisury. Poradte mi či sa dá používat vnutorne, je tam nejaký aplikátor? Dakujem

Barnie

Tak jsem další komu nepomohl. Hemo stádia 3. Naschvál jsme počkal až bude lahvička prázdná, abych nepsal zkušenosti po prvním použití. Hemoroidy mně trápí už asi 4.roky, byl jsem na operaci Baronovou metodou. Původně deklarovaná bezbolestná metoda se po chvilce změnila na otrpení které jsem ještě nezažil. Málem jsem se naučil lozit po stěně. Asi po půl roce se objevily stejné problěmy jako před tím. Dost mizivá doba na to utrpení. Řekl jsem že už to vícekrát nepodstoupím. Proto jsem hledal a vyzkoušel už téměř vše. Bohužel musím říct že mi asi nezbude zase nic jiného než chirurgie. Takže po vyčerpání celé lahvičky bych řekl, že jsem zaplatil 550,-kč asi 22,-Euro za voňavku na prdel. Výsledek =0. Pravidelně používaný prostředek několikrát denně.(pro rýpaly). Navíc po přečtení přiloženého letáku jsem byl udiven že není nikde ani zmínka o tom že se jedná o přípravek na léčbu Hemoroidů? Ale našel jsem upozornění že se nejedná o registrovaný lék takže účinek není ani ověřen ani nikde testován. Takže Vám ani nikdo nemůže nic zaručit dokonce ani složení. Vypadá to na klamavou reklamu kdy zaměstnavatel Slovenské firmy řekne zaměstnancům jestli chcete mět co žrát tak nám udělejte dobrou reklamu a nějakej blbec co to koupí se vždycky najde. Mám takové podezření že to pomohlo lidem kterým by pomohla i dostatečná hygiena po stolici. (U mně asi ne používám bidet ). Takže vela šťastia.

Kaja96

Hemoroidy to su opuchnute, alebo zapalene zily v oblasti konecnika a zmiznu vtedy, ked preliecis zily, ktore su zapalene. Ja mam tiez skusenost s Diosminolom, a ten ucinkuje „zvnutra“ na zilu, nie zvonku povrchovo. Som spokojna a s hemoroidmi nemam viac problem.

Ekobalsam

Nedalo mi nezareagovat na komentar pana "ostraziteho" ktory neviem odkial tak dobre pozna nas vyrobok - Ekobalsam, ale bol by som rad ak by sa nam ozval a vysvetlil preco ho napadlo ze vyrobok je "madarska gebuzina". Vyrobok nie je z Madarska, je velmi prijemnej vone na bylinky a olivovy olej a o jeho ucinnosti svedcia mnohe pozitivne skusenosti nielen slovenskych zakaznikov.

katka69

zásielkovým obchodom a podobne sa vyhýbam. Najradšej idem do lekárne, kde môžem s lekárnikmi konzultovať a vybrať si zo širšej ponuky. Nakoniec ale väčšinou dám na radu lekárnika. Tak som sa dostala aj k Diosminolu - poradili mi ho na hemoroidy, sú to tabletky bez predpisu, účinkujú na cievy, takže hemoroidy sa pekne zmenšia a zmiznú. Mne teda zabral a fungoval.

connery

Moja skúsenosť s prípravkom: Neobjednával som MILANIV z internetu, kúpil som v lekárni ten istý prípravok pod názvom "REPAR.IT.H4". Obehol som 8 lekární v Žiline, nikde ho nemali. Nakoniec mi ho v jednej lekárni objednali, na druhý deň som ho mal za 18,62 €. Mám vonkajší nekrvácajúci hemoroid, zatiaľ používam prípravok cca 5 týždňov, tak ako sa uvádza v návode 1x denne, vždy ráno po stolici a hygiene. Momentálne sa cítim o 70% lepšie. Bolesť je preč a hemoroid sa zmenšil, už je minimálny. Plánujem prípravok užívať min. 3 mesiace, tak ako je odporúčané. Zatiaľ som veľmi spokojný a prípravok môžem iba odporúčať.