Jód

Príspevok v téme: Jód
zuzana854

jod je vraj dobry na odburavanie tukov. Myslim, ze uz skor tu niekto pisal, ze je vhodny ako doplnok pri chudnuti. Nevie niekto či može užívanie jódu mať aj nejaké vedľajšie zle učinky? resp. či je veľa jódu v tele školdlive?? alebo je ok, 1 tabl. denne?.. ma niekto skusenosti?

dotore

V lekárni by som jód nekupoval. Vitamíny a minerály sú tam znečistené škodlivými látkami. Jód z Európy a Japonska je znečistený. Zo severného mora obsahuje aj rádioaktívne kovy. Okrem otravy ťažkými kovmi budeš mať aj chorobu z ožiarenia. Odporúčam kúpiť jód z USA: -odkaz odstránený- . Jednu kvapku do pohára čistej vody ráno nalačno vypiť.

Jód uvoľňuje z tela aj halogenidy: bróm, flór. Bróm za hodinu-dve vyčúrate. trochu sa z toho točí hlava, ale potom je super pocit. Čistá myseľ, to som ešte nidky nezažil.

translate.google.sk
www.health-science-spirit.com
-odkaz odstránený-

dotore

Pomoze, ak ti chyba v tele. Obvykle chyba. Jod zvýši metabolizmus, ma sa jest rano, nie vecer, lebo budes pocitat ovecky. Je potrebný aj pravidelný pohyb. Chvíľu to bude trvať. Nečakaj zázraky na počkanie. Vpodstate treba odstrániť príčinu obezity. Tá môže byť u každého iná.

Denne môžeš vypiť orientačne 10 mg jodu. Da sa kupit alebo spravit tinktura. Vacsina ludi ma v tele usadene tazke kovy, a jod ich uvolnuje. Preto mozes dostať pri uzivani jodu akutnu otravu ťažkými kovmi. Preto si pozháňaj aj cheláciu.