len by som chcela nieco vediet

luxina

ahoj nati dokazem ta pochopit aku neistotu prezivas ja som si chcela dat spravit testy na pohlavne choroby nic mi na to nepovedala, potom som si sla na kontrolu sestricka mi zase nic nepovedala len mi strcila do ruky recept na lieky tak si vies predstavit ako mi bolo. tak som tam isla do tretice na kontrolu a keby som to z doktorky doslova nevypacila tak mi ani nepovie co mi je....fakt neuveritelne nas maju uplne v pazi )inak bol to len nejaky uplne bezny zapal:-)

mary 33

tak uz nemaj strach ked ti to potvrdily je to normalne vsetky sa bojime ok ale bud v pohode nemysli nato a potom uvydis co pride

mary 33

tak aj ja som mala taky problem ale uz sa nemusis bat ked ti to gyn. povedal ok. moja nemaj strach to mame vsetky zeny asi tak rivnako neboj sa ja ta chapem ale aj ostatne zeny ta chapu ok

marfuška

Tak jasne,že ak si tam bola 2 dni po styku tak to nemohla ešte zistit.Ja som to brala tak,že si bola po dlhšom čase.Potom je to tak ako píše simina.

simina

Ahoj. neviem ake vysetrenia ti robila a kedy si mala nechraneny styk. Ak ti nerobila rozbor krvi alebo mocu a si tehotná len pár dní, zistit to nezisti. Viem to z vlastnej skusenosti. Pred rokom som bola na gynde, vysetril ma a o par tyzdnov ked mi nechodili kramy som zistila ze som v tom... a bola som vtom ajvtedy ked som bola u toho gynek...takze si urob tehot. test a ak ti vyjde pozitivny chod na gyndu, nech ti vezme krv alebo sono urobi a az tak to zisti. Drz sa