žijem v trojuholníku

Príspevok v téme: žijem v trojuholníku
inanitka

Mám vážny problém v mojom živote,pre mna je to naozaj problém,pretože žijem v trojuholníku s dvoma chlapmi.mam priatela 5 rokov,s ktorým sme prežili naozaj krásne chvíle,spoznala som nového chalana s ktorým mi je posledné dne lepšie ako s mojim priatelom,aj som sa chcela už rozísť s priatelom ale mne je ho strašne lúto ho opustiť,miluje ma nadovšetko,plače neustále kvoli mne pretože som ho už 2x podviedla a obe nevery mi odpustil,pretože on nedokáže bezomna žiť,a preto mi je ho luto opustiť aj ked už nemám k nemu také city ako kedysi.dokazal by si niečo spraviť keby ho opustím a toho sa velmi bojim,ja som mu vdačná za tie krasne chvile čo sme spolu prežili,ale ja sa teraz cítim s tým novým omnoho lepšie.naozaj neviem čo mam robiť,som strašne zufala pretože ma každy odhovara od toho noveho že mi iba hlavu poplietol a nemusi mi to s nim vyjsť,že mam radšej ostať s mojim priatelom.prosím čo by ste mi poradili vy? strašne sa trapim kvoli obom,obaja ma maju velmi radi a ja sa neviem rozhodnuť,či opustiť 5ročny vzťah a isť za novým životom alebo ostať s priatelom len preto že mi je ho luto a bojim sa o neho aj ked nebudem v tomto vzťahu šťastná??? prosiííííím!!!

kajka01

s tym druhym chalanom si myslis ze to ake bude po 5 rokoch?
a svojho terajsieho nechaj a netrap ho zbytocne-uz si aj tak pri tebe asi dost vytrpel chudak, to ze s nim zostavas z lutosti mu nijako nepomozes, tiez sa jemu cudujem ze bude s tebou za kazdu cenu aj ked tvoja mysel a srdce a v neposlednom rade aj telo patri inemu?? neviem do akej miery vie o tebe a tvojom druhom chlapovi
a ja tiez nechapem preco chlapi saleju za zenami ktore ich trapia a podvadzaju, a verne a oddane si necenia dostatocne (myslene vo vseobecnosti) ale aj ja som sa s tym velmi casto stretla

pauli 73

inanitka, ak človek nadovšetko miluje tak sa aj správa, u teba sú to len slová...a ten čo je verný jednému partnerovi už potom miluje ako?

Okrem iného nechápem ako ti mohol priateľ prisť na dve predchádzajúce nevery...? Lebo zväčša ked sa nadovšetko milujúci partner utne(stáva sa) väčšinou sa riadi Uzelovým: zatlkať, zatlkať...

anna555

Toto je presne môj prípad,až na o že sme spolu už skoro 7 rokov,nechce sa mi to tu rozoberať,je toho veľmi veľa,snád sa rozhodneš správne,ale poviem ti jednu vec a tú si zapamätaj prosím!!!
Ak je ten tvoj druhý vysnívaný chalan ochotný s tebou byť,aj napriek tomu že vie že máš priateľa,tak to nieje rozumný chalan a sklameš sa v ňom v živote,viem o čom hovorím,držím palce nech sa rozhodne tvoje srdce,ja som sa rozhodla zostať z mojím aj ked nieje úplný môj ideál ale v živote sú dôležitejšie veci a to je aby ťa mal niekto skutočne rád,aby si mala istotu že ťa nepodvedie,že ti neprinesie domov nejaký aids,to že si preňho to jediné,vidíš odpustil ti dvakrát,mne môj odpustil hádam aj 11 krát a to by ma iný odkopol kade ľahšie,ale on mi napriek tomu nosí kvetinky,kreslí mi srdiečka,macíkov,vedela by som sa tu vyrozpráť až až,ešte raz držím palce a z vlastnej skúsenosti viem že to je u teba len kríza ktorá ťa časom prejde a budeš rada že máš pri sebe svôjho drahého o ktr.vieš že má len teba a miluje len teba,pa pa

tyjamy

...nechaj ich oboch...najdi si tretieho...lebo ani jedneho z nich nemilujes skutocne....pretoze ak by si milovala...ani by si nad druhym nerozmyslala....nie to este spala.....laska neni len sex..a mne z toho vychadza...ze to co vravis...ako si lubila prveho...teraz druheho...pred tym si podviedla dva krat prveho...ty rozpravas o sexe...toto neni o laske...teraz sa len hras..ako ping pong...este si pravu lasku nezazila....

whee_ee

a ty myslíš, že po piatich rokoch to s niekým bude stále rovnaké ako na začiatku?? dievča, daj si pozor aj na to, aby si neprišla o lásku svojho života pre niekoho, kto ťa len pobláznil... btw, ako si mu mohla byť neverná, keď ho máš rada? :-/

inanitka

ja som ho milovala nadovšetko,planovali sme spoločnu buducnosť,až pokial som nestretla toho nového,je nam spolu dobre,ale ako to mam teraz vysvetliť mojmu priatelovi aby som mu moc neulbížila?ja ho mam stale rada ale nieje to už tak silné ako kedysi,boli sme teraz spolu v taliansku na dovolenke,no ja som stale myslela na toho druheho a za to sa cítim velmi hlupo,že mi spravil taký pekny vylet a ja takto... nechcem ho trapiť tým že mam iného ale viem že ho budem trapiť tým že ho opustim,a najhoršie je to že s oboma robim v jednom hotely :((((

pauli 73

ak ho tak miluješ, neľutuj ho a odíď od neho! že bez teba nemôže žiť je len predstava zo zvyku...časom pochopí a bude ti ďakovať, že si to urobila...až potom pochopí, čo je milovať a byť milovaný...