Smutok

Príspevok v téme: Smutok
Onn

Je mi smutno , zivot sa riadne rozbehol , pozeram fotky z pred troch rokov...som to ja na fotkach ,ale nespoznavam sa , bol som iny ...Je mi aj trosku smutno za tou dobou ,ale aj nie ...Teraz je vsetko ine ...Citim sa vyhoreny..uplne prazdny...sam a sam..nekonecna pust prazndota...Ako keby zastal cas vo mne ..Checel by som sa vratit , vtedy som bol vseliaky, mal som depresie ,ale aspon mi bezal normalne cas ...Teraz sa netesim...Som prazdny..z toho , ze neviem co ma caka , z toho ze aj keby som mal peniaze , nic to na situacii nemeni...nic na tom ,ze som sam ...sam so svojimy myslienkamy ...

21

Prachy zivot nezmenia....ked raz mate depku tak ani keby okolo vas bolo desat zien v plavkach a vyvalovali by ste sa pri bazene v nejakej vile tak to nepomoze.....

beskyd

vidis, ja mam o rok menej. tak plati co som pisal nizsie... inak prachy zmenia situaciu, nebudes tak sam:)) tak sa nejak snaZ vzchopit, ale iluzie o ludoch a vztahoch medzi nimi by som si az tak nerobil, zbytocne budes sklamany potom ked odhalis ich zakonitosti.

beskyd

sak a co chces, ludske vztahy su aj tak povrchne a ucelove.. uz asi nie si na strednej skole... tak si treba zvyknut.