Čudný výtok

Príspevok v téme: Čudný výtok
BeBa14

Mam problem.Nedavno sa priatel do mna prvykrat urobil a bolo toho celkom dost...Ked to daval do mna,tak ma to dost stipalo.Asi treti-stvrty den zacalo zo mna vytekat nieco biele,take tahave,miestami hrudkovite (ako tvaroh).Trochu ma to aj svrbi,potieram to uz druhy den Canestenom.Boli ma to aj pri sexe,ale to pripisujem tomu,ze sme sexovali posledne dni viackrat.Je teda mozne,ze priatelovo semeno zo mna este stale vyteka,aj po viacerych dnoch???

Dakujem

akinom007

a dva dni semeno vytekat rozhodne nemoze, pokila nemas aj vytok len to svrbenie stipanie zvonka natieraj ten canesten 2x denne po dobu apson jedneho tyzdna

macka26

to ze partner nema problem este neznamena, ze nie je nosic, tak dobre ti radim, volno predajne tabletky existuju na riesenie alebo zajdi k doktorovi. na mykozu ti kramy nepomozu, samo sa to neprecisti urcite

BeBa14

Je pravda ze sladkeho bolo v poslednom case dost..aj vinka trochu padlo,aj ta hygiena bola mozno prilis...netusim.Partner si to raz natrel,ale on nemal ziadny problem...Odvtedy sme nesexovali uz.Teraz budem mat kramy a tym by sa to mohlo precistit...mastim Canestnom zatial:-)

macka26

ak ste mali nechraneny styk a nepojdes k lekarovi, kup v lekarni mycomax tabletku pre seba aj partnera, inak sa ti to vrati lebo ti to prenesie. canestenom nech si natrie aj on penis a v tomto obdobi kym sa to neprelieci ziaden sex. ani s kondomom, ten moze infekciu este zhorsit.

nejest potraviny bohate na cukry, alkohol, biele pecivo atd...

mozes to mat z prilisnej hygieny, z bazena, z akeho kolvek narusenia prirodzeneho ph v posve, ktore sposobilo premnozenie bakterie candida, ktora sposobuje takyto vytok

vevericka

a hlavne pocas liecby nesexuj..
nekupala si sa niekdy teraz v bazene s chlorovanou vodou??moze to byt aj z toho..zlikviduje ti ph a potom su problemy.. vlhke plavky, vela sladkeho, parfumovane intim potreby..tomu vsetkemu sa vyhybaj

BeBa14

Prave som dojedla keksy:D A musim povedat ze tento tyzden bolo toho sladkeho az-az..aj tej hygieny...Takze to moze byt aj tym...Mastim si to Canestenom,uvidim,ci zaberie len ta mast...Mam mat kramy,tak tabletku si zavadzat teraz nebudem,uvidim po nich.

xenina

to je vaginalna kandidoza (candida)...to je jedno ci dodrziavas hygienu alebo nie , to nezalezi od toho..niekedy je to aj v dosledku prilisnej hygieny..pozri si na googli o tom..
chod ku gynekologicke, alebo si kup vaginalne cipky a preliec sa...aj ked mne osobne tie cipky nezabrali..iba na chvilku a potom sa to vratilo....ale to je individualne, mozno tebe pomozu ako aj canesten ...
vyhybaj sa sladkemu, lebo to vytvara tzv. zivnu podu pre bakterie...

BeBa14

Ale infekcia by nemala z coho byt,pretoze priatel a ja dodrzujeme striktne hygienu...pred a aj po sexe,aj pocas dna...Beriem antikoncepciu,neviem,ci to nemoze mat suvis aj s tym... ?