PCO - polycystické ovária a možné tehotenstvo?

Príspevok v téme: PCO - polycystické ovária a možné tehotenstvo?
Slivočka

Dobrý deň prajem všetkým. Mala by som jednu otázku, už vyše roka sa snažíme s manželom o dieťatko. Keďže sa nam nedarí, išla som na vyšetrenie ku gynekológovi a diagnostikoval mi PCO. Kontroloval ma 4x a robil mi foliculometriu...záver? nemám vraj ovuláciu. Poslal ma ešte pre istotu aby som prišla na 20ty den po menzese na krv na hormony aby aj podla toho zistil či som ten mesiac mala ovuláciu. Na 17ty den som ale začala špiniť a volala som sestričke, že som asi dostala menzes tak neprídem. Povedala mi , že mam prisť i napriek tomu , že to bude asi ovulácia. Krvacala som slabučko asi 3 dni čo sa mi ešte nestalo. Zobrala mi krv a ešte som sa jej pytala či to vazne môze byť ovuácia, povedala ze asi sa hormony spamätali... Po vysledkoch mi však sestricka oznamila ze podla krvi som ovuláciu nemala. Prešli odvtedy 3 tyždne a menzes som nedostala, takže neviem čo to vlastne bolo ked nie ovulacia.Dnes rano som si pre istotu urobila test, vyšiel mi pozitívny. Ostala som prekvapena aj s manželom...naneštastie som si urobila ešte jeden a ten vyšiel negatívny. Tak sa rano pokúsim urobiť ešte tretí- posledný. Viete mi niekto poradiť ? môžem podla Vás byť tehotná??? ďakujem