Voľná predkožka

Príspevok v téme: Voľná predkožka
ness

Ahojte, mám 15 rokov a mám problém s mojou predkožkou. Od narodenia nebol žiaden problém, pokrývala mi celý žaluď a dala sa cez neho aj dobre pretiahnuť. No asi od 10 rokov sa začala akoby uvoľňovať a postupom času pomaly sťahovať a obnažovať žaluď aj v kľudnom stave. Najprv bolo vidno len trochu žaluďa no a po dvoch rokoch predkožka obopínala len polovicu a dnes už je aj v kľudnom stave celý žaluď obnažený. Proste tá pevná časť ktorá je normálne natiahnutá pred žaluďom a drží ho vnútri predkožky je úplne uvoľnená a stiahnutá až za žaluď na telo penisu. Nijak ma neškrtí ani nič podobné no môj penis vyzerá ako obrezaný aj keď nie je. Mám pocit akoby predkožka prestala rásť spolu s penisom alebo neviem. Ak je zima tak sa tá spomínaná pevná časť predkožky ktorá je u mňa voľná, trocha spevní a ak za ňu vopchám žaluď tak ho nachvíľu aj udrží vo vnútri, no v teplom prostredí sa opäť uvoľní, samovoľne stiahne a obnaží žaluď. Nemá to zrejme žiadny vplyv na funkciu penisu lebo masturbácia a všetko ostatné prebieha normálne.
Máte niekto podobnú skúsenosť alebo je tu nejaký odborník ktorý by vedel čo je to vlastne za chorobu a či to vôbec je choroba, poprípade či sa to dá nejako vyriešiť?

ness

prečo rád?...nechcem vyzerať ako obrezaný. Viem že je to lepšie ako keby som mal predkožku ktorá sa nedá stiahnuť ale takto sa mi to nepáči. Žaluď je suchý a robia sa mi na ňom akoby vrásky a malé vyrážky od dehydratácie. Tiež je dosť nepríjemné keď sa šúcha o slipy a mám kedykoľvek erekcie bezpríčiny...a bojím sa aj že takto po čase stratí svoju citlivosť.

Giuseppe

Ahoj, neviem ci Ti tu niekto poradi, skus napisat svoj problem na stranky www.nebojtesa.sk, alebo www.primar.sk
Na tychto strankach radi lekar urolog, na tej prvej skoro vzdy odpise, na primar.sk odpoved nie je vzdy ista.
Osobne si myslim, ze to nie je nic vazne.
Vela stastia.