Pozrite si toto!

usiko.

pauli 73

Presla som si anorexiou takze viem, ze je to diagnoza a presne preto som napisala to co som napisala....na nich netreba rukavicky, ale tvrdo, lebo inak sa z toho nedostanu.....okolo mna kazdy mal servitku pred ustami a ja som si veselo chudla a chudla......nakoniec som sa z toho dostala sama, ale som jedna z mala......ktorej sa to podarilo bez liekov a bez lekara.....a z vlastnej skusenosti viem, ze necinnost blizkych je to najhorsie, co ta moze postihnut.....proste nemam s nimi sucit, lebo viem, o com to je.....

IvetaMichael

hmmmmmmmm..... Bože to je strašné,ani som to nepozrela do konca...hrôza,chudáci tí ľudia...strašne mi ich bolo ľúto. :-((

ladida

lost,ja chapem,ze ono to vzbudzuje sucit..ale ako jedna z nich-nastastie uz roky vyliecena mam pravo povedat cosi na margo dievcat: zakladom tej choroby je nedostatok zmyslu pre humor a nadhlad,zahladenost do seba,povrchnost,nedostatok zaujmov,sebeckost...bola som taka ista.lutovala som sa a mala som pocit ako by ma iny mali chapat a pomahat mi.bohuzial s chorou hlavou pomoze len odbornik a maly dvor a velky bic:)))

lost

zuzu usa

skor som myslel od sameho zaciatku - pociatku daneho problemu :)
ale tak, takmer urcite to nezaberie v kazdom pripade :/

zuzu usa

no ja myslim,ze ta ma lasky az dost,ja byt jej matka,uz cusi na psychiatrii.nevidim dovod podobne "fesandy"lutovat,ak by ste ju pocuvali-povedala,ze chce byt co najchudsia aby ju ludia lutovali a pomahali jej...trochu silna kava