Rozum cit?

Príspevok v téme: Rozum cit?
veron85

zdravím všetkých!
som zúfala... budem sa snažiť to zostručniť. pred mesiacom som ho opustila.. po mesiaci sme sa stretli.. vo mne sa opat čosik hnulo, srdce sa ozvalo.. ale on je s tým už zmierený, i ked ho to bolelo. ako je možné, že chlapi sú takí necitliví a s rozchodom sa tak rýchlo zmieria? teraz sa cítim uplne hrozne. celý mesiac, čo sme sa nevideli, som bola ok, zmierená s tým, že som spravila dobre. teraz ma štve, že v ňom je len kamarátsky cit a sem-tam by si so mnou rád zasúložil.. no ja by som tiež rada, ale na to nemám žalúdok, ked viem, že je to len tak..
rozum mi hovorí-spravila si dobre, ved ti na ňom vela vecí vadilo.. ale srdce ho chce :(

veron85

Adam, hej, on je skôr rozumovy typ, ale tak moc ma lubil, ze sa až čudujem, že v nom všetko zhaslo :(

rozumiem ti, ja toto zažívam už 3x.. toto bol môj tretí vážny vzťah..vždy som začala iniciovať rozchod ja, bo som mala pocit, že to nie je ten pravý a on keď sa už odmiloval, tak ja som bola dlhé mesiace mimo, že prečo som ja taká sprostá.. teraz som sa uvedomila tiež, viem, že neskoro. :( hej, hej, zlé je na niečo dobré :) a ako poviem ti, že ja si hovorím stále, že je to tak dobre, že by to nebolo už ono, ale potom si pomyslím na všetko pekné :(

rozumiem ti

preboli, chce to cas. nestracaj svoju hodnotu. ani pred nim, ani pred sebou. nechaj ho ist a najst si svoje stastie. kazdy ma na to pravo. ty tiez. ale uz inak a inde. skusit si to skusila, druhy pokus. nevyslo, treba ist dalej... neobzerat sa a nenechavat stopy vo forme nedoriesenych, ci otvorenych veci...

obcas sa rozhodnutia, ktore povazujeme za zle, casom ukazu byt ako tie najlepsie :) necakam, ze budes teraz rozumiet. ale ver mi, je to overene skusenostami :)

veron85

neboj, ja si dobre uvedomujem, že to čo som spravila bol chvílkový rozmar, ktorý teraz ľutujem.. a sa mi to vrátilo jeho odmietnutím :(

AdamKrt

To je individualna zalezitost. Ked je niekto skor rozumovy, ako citovy clovek, tak sa moze zapriet a nemusi mu to robit problem.

Liska chytena do pasce si vie tiez nohu odkusnut... :)