Preco maju muzi problem s kondomom?

IBAONA

To s tym ze nic neciti neverim, uznavam ze to moze byt iny pocit, ale nie ze je uplne bez citu.... keby to tak naozaj bolo, tak kondomy neexistuju, lebo ich nikto nepouziva ))) skor to vidim na psychiku, asi je mu trapne si ho nasadzovat, ak nemate prax moze to byt celkom namahava trasakcia.... ten moj prezervativ uplne odmietol a odmietol aj akukolvek dalsiu diskusiu na tuto temu, takze ak si budem chciet este niekedy uzit, potrebujem nejaku formu ochrany a HAk to byt nemoze.... pharmatex... a prerusovana suloz - moze byt? su aj ine moznosti? okrem abstinencie samozrejme ) Adam krt vdaka za tip, ako ho presvedcit vsak netusim

dsg

Chce to trening musite to robit s kondomom stale a stale, 10x mu padne jedenasty to uz bude ok...ak ani potom nie je to v partnerovi a jeho hlave a treba zapracovat tam..

Simona_Dul

No tak tie 150 kusove vyzeraju dobre, keby sme na kondomy nevahame.
Ale kedze mam radsej HAK, tak tu sumu radsej vrazim tam a mozme sexovat kedykolvek a kdekolvek :) (teraz mi tu ale prosim nepiste, ze HAK nie je dobra preto a preto, ze si nicim zivot a podobne. Je to len moj nazor a skusenost, ze HAK je pre MNA lepsia. Dakujem :) ).

AdamKrt

Tak najprv:

- ked sa ide dnu, tak vagina musi byt poriadne vzrusena, mokra a tym padom prirodzene lubrikovana
- alebo pomoct lubrikantom. Ci pri kombinacii Pharmatex + kondom je hned uz aj lubrikacia.
- existuju aj tensie znacky kondomov.

Ano, kondomy sa minaju rychlejsie, ale daju sa kupovat i vacsie 10-12ks balenia. Dokonca na internete sa daju kupit podstatne vacsie balenia... :) Skus do googla zadat napr.: Masculan typ 1 (150ks)

Simona_Dul

My sme to skusali len raz, ale povedali sme si ak to nebude lekarom nutene nikdy viac. Je tam aj strach, ze co ak sa pretrhne. Ale hlavne- neviem teda ako vy, ale tie krabicky kondomov sa neskutocne rychlo minu, to je jedna vec a druha- hlavne mne vadilo, ze som medzi nami citila tu gumu. Nie jeho, ale kondom a to ma uplne prestalo vzrusovat.

AdamKrt

krtko-lampa Dnes 15:03:
skusal som to aj bez kondomu, ale priatelka je menej uvolnena. Zeny a ich obavy... Bolo to o chlp lepsie nez s gumkou. Mne gumka nerobi problem. Zas lepsie nez neplanovane tehotenstvo.

krtko-lampa Dnes 15:06:
lebo ked mas dlhsie milovanie, tak aj Pharmatex krem nam vyschne. Naviac sa pise trebar s vyplachu posvy, ze nerobi dobre. Lenze, ked priatelka zazije niekolko mokrych orgazmov, tak to si pis, ze sa toho vyplavuje pozehnane. Vyrobca nemyslel uplne na vsetko.... :) A ja neplanujem byt prvy, kto dokaze, ze otehotniet moze priatelka aj napriek tomu, keby sa spravne dodrzoval postup. Len preto, ze viem vzrusit partnerku tak, ze poriadne vyteka... :)

krtko-lampa Dnes 15:09:
dierka je dobra. Ked chcem, urobim sa do dvoch minut. Ale ja nechcem. Chcem, aby partnerka z toho nieco mala. Takze po par hodinach ma ona dost a povie, ze by stacilo. Mne staci na to chvila ked sa sustredim, takze o par minut som potom hotovy aj ja.

Krasa neni iba v tom prijmat, ale aj davat...

krtko-lampa

Pravdepodobne nestoja o sex s kondomom. Vsak to sa sexom ani neda nazvat, ved to je uplne onicom to si radsej chlap spravi rukou, alebo mu to ty sprav rukou ako keby mal dret gumu. Fuj ... to uz 10x ucinnejsi a 10x vacsi zazitok mas z Pharmatexu =)

AdamKrt

Tiez som mal predtym tento problem. Teraz mi nerobi problem niekolkohodinove milovanie s kondomom. Predtym kludne som bol schopny minut za vikend 14 kondomov, co sa trhali jak na beziacom pase. Teraz cca 2, maximalne 3 podla situacie a ziadny sa uz neroztrhne. Musim zaklopat...

S nasadenim byva ten problem, ze nez si to clovek nasadi, vzrusenie prechadza, penis ochabne. Staci, ked partnerka ma stimuluje neustale. Penis, gulky, najlepsie oboje. Pri nasadzovani si nasadim spicku, ona zatial stimuluje gulky, ci dolnu polovicu penisu. Stiahnem do polky kondom, pridzi mi ho pri koreni, ja ho chytim v strede a stiahnem ho do dola. Ona zatial masiruje gulky. Erekcia je tym padom trvala a neni problem pokracovat uz ako sa patri... :)

Pharmatex pouzivame tiez, ale skor ako doplnok, ak by praskol kondom.