Som pazrava

Príspevok v téme: Som pazrava
pazroska

Nuz viem ze ste tu podaktori velmi sikovni a urcite ste vela schudli tak Vas chcem poprosit ci nepoznate nejake vychytavky na tlmenie chuti do jedla....U mna je problem s vecernym obterstvom pozor nie s nocnym!Nepoznate nejaky cajik alebo nieco co by mi aspon v zaciatkoch pomohlo necitit natolko hlad?Viete zaludok sa musi najskor stiahnut a viem vsetko je to o psychike ale to je hrozne ked krmim maleho a som hladna.....On zle papa a ja ho musim dokrmovat.....To je hotove tyranie. Pripadanm si ako Fantozzi v hladomorni......Proste ja som pazros a chuti mi....Kde sa papa tam aj mne vzdy zachuti. Boze to nemozem byt stale hladna!!!Vody vypijem dobre 3 litre fakt neexistuje nieco na tlmnie chuti?

alzbeta33

Ja som chcela tiez schudnut, aj sa mi to podarilo, ale je to na dlhu dobu, najhorsie je zacat ale este horsie je tie prve tyzdne vydrzat :D, no a problemy z obzerstvom som mala rovnoko, jedla som stale, chce to pevnu volu a popritom som studovala vela stranok s touto tematikou, stahovala z nich recepty - aspon som sa niecim zamestnala www.azet.sk - su tam aj firmy, ale potom neskor su rozne stranky odkial sa daju cerpat dobre napady a aj cenne informacie.

BJ

Hviezdicka, k tomu len tolko, ze kto veri modernej medicine, zle dopadne. Zoznam parazitov podla modernej mediciny je doslova smiesny. Pod parazity spada kazdy patogen, ktory telu nic nedava, ale prizivuje sa na nom. To znamena, ze nie len pasomnica a mrla, kde pomaly definicia modernej mediciny konci (a teda aj parazity, ktore vlastne v nasom pasme hlada), ale mnozstvo roznych kvasiniek, plesni, bakterii, ale aj mnohobunkovcov. Kvasinkami, specialne premnozenim candidy albicans trpi viac nez 50% ludi, a moderna medicina sa ani neunuva urobit poriadne testy, ktore ju odhalia. Testy zo stolice, kde sa hlada pocet kolonii na vzorke stolice, je opat smiesny, kedze skutocny problem candidy albicans je ten, ked zije vnutry tela, v organoch, v tkanivach, a podobne. Jej vyskyt v stolici je absolutne nestabilny... to znamena, clovek tazko infikovany touto kvasinkou moze jest 2 dni vela cesnaku, potom ide na testy na kandidu, a v stolici mu najdu primerny pocet kolonii. Pritom, organy moze mat tazko infikovane, a trpiet napriklad chronickym unavovym syndromom a alergiami. Samotne tuky su skladiskom toxinov a prekyselenia, ale nie vzdy moze viest vyskyt parazitov a toxinov k obezite. Zalezi od metabolizmu. Ked niekomu dobre travi a funguje mu metabolizmus tukov, telo voli alternativu obezity. Ked niekomu nefunguje travenie a metabolizmus tukov, telo musi volit ovela nebezpecnejsiu alternativu - podvyzivu.

hviezdicka*

robim v nemocnici a prichadzaju k nam aj romske deti z osad. Vecsinou maju parazity a prave tieto deti su aj velmi chude. Takze keby si mala parazitov, urcite si chudsia, nie tucnejsia

taiko

Musim suhlasit s BJ. Tiez mam tu vedomost, ze hlad cloveka mnohokrat sposobuje hladni "fesaci" vo vnutri. Skus si najst nieco o Candide. Ta ma vraj specialne rada sacharidy, ked ich nema dostatok, tak si pyta a ty to pocitujes ak hlad.

tak

No ak Ta to potesi, mne je to sympaticke, to, ze Ti chuti, ... ja si s kludom od Teba zoberiem aj 10 kg, ano chuti mi, ale mohlo by aj viac, ale uz bude, ... takze si na tom lepsie, ako keby Ti nechutilo, ... len si daj s kludom vsetko, co Ti chuti, ja Ti to prajem a nemaj z toho vycitky, ...

BJ

Obezita skutocne nieje problem mnozstva zjedenej potravy, ale mnozstva parazitov, a prekyselenia, ktore sa v tele nachadza.
Odporucam zacat jest viac nez 50% surovej stravy (optimalne 75%, v lete aj 100%), vycistit creva, a odkyselovat. Telo do tukov uklada prekyselenie, toxiny a parazity (ktore toxiny vyrabaju), takze ked sa odstrania tieto 3 veci a vycistia creva, clovek nebude obezny, ani keby jedol za 3 chlapov denne. Vsetko sa vyluci. Ale zo zapchatym vyfukom sa nevyluci ani tretinova davka potravy, a clovek musi neustale dietovat... a len co sa lepsie naje, nakrmi parazitov, a hned pribera.

pazroska

Nuz toto znelo Jajka zaujimavo.Budem si vyberat potraviny ktore su zdrave lebo to znie logicky a ta stranka o chudnuti vyzera byt velmi zaujimava.Nuz idem studovat a dakujem.....

jajka001_

pozri si nejaku stranku na chudnutie, vela ludi si pochvalovalo
-odkaz odstránený-
ono tie zasady spravneho jedenia su jednoduche a v podstate stale take iste vo vsetkych radach az na detaily, prisposob to svojej chuti a svojmu organizmu.
to co opisala dasato je najlepsia cesta- rozhodnutie zit zdravo. tam potom budes hladat nie co je najmenej kaloricke - pozor na take falosnosti ako light vyrobky a podobne - ale potraviny ktore su zdrave. najlepsie je hladat potraviny co najprirodnejsie a najmenej upravovane, cerstve, nie konzervy, susene vyrobky, udeniny, mrazene len ak nie su cerstve...radsej tmave pecivo ako biele...ziadne take ze tatarska, majoneza....proste co je zdrave, to je vhodne pre tvoje telo, lebo mas rada tvoje telo a nebudes donho davat nezdrave a skodlive veci. nemusis drzat strikne diety, len bud priebercivejsia :) zanedlho zistis ze na tie nezdrave veci ani nemas chut.