posunutie menzesu

rew

este k otazke :) z pribaloveho letaka
( www.zdravie.sk )

Hoci to nie je odporúčaná schéma, menštruáciu (krvácanie z vysadenia) si môžete oddialiť tak, že si ihneď po odstránení predchádzajúceho krúžku zavediete nový krúžok bez obdobia bez krúžku (bez prestávky). Nový krúžok si môžete ponechať v pošve najviac 3 týždne. Počas používania nového krúžku môže dôjsť k špineniu (kvapky krvi alebo krvné škvrny) alebo krvácaniu. Ak chcete, aby Vám menštruácia začala, jednoducho si vyberte krúžok.

Ak chcete vynechať menštruáciu, môžete sa poradiť so svojím lekárom.

rew

baby, ja som chcela posuvat koli dovolenke (o mesiac).. a zhodou okolnosti som sa pred mesiacom omeskala s poslednou tabletkou v baleni asi o 19 hodin.. tak som zvolila alternativu ze zacnem brat hned druhe balenie.. vysledok: silne spinenie namiesto menstruacie, potom spinenie asi dva tyzdne, potom som to dostala predcasne, dva dni to zas bolo ok a potom na konci balenia (placebo) som to zas dostala :) no proste veselo.. ale ta posledna bola ako zvycajne a odvtedy je klud :) neviem teda ci to bolo tou zabudnutou tabletkou alebo by to takto u mna prebiehalo aj normalne keby som len vynechala placebo.. len som si cely cas hovorila ze radsej tri dni na dovolenke s tamponom ako toto :D nuz ale v podstate sa mi to podarilo posunut :D nechcem strasit, len aby ste pocitali aj s takym niecim :) aj baby tu na fore pisali ze spinenie moze prist... ale cakala som tak dva-tri dni a nie toto :D tak drzim palce aby vam to dopadlo lepsie :) btw beriem yaz