Co si o tom myslite?

Príspevok v téme: Co si o tom myslite?
strachoputka

S priatelom sme sa milovali s kondomom,ja uzivam antikoncepciu.Proste sa bojim co ak som nevzala kazdu tabletku spravne?Co ak bola nejaka mini dierka v kondome,ktoru sme si nevsimli?Pockam na menstruaciu a po skonceni menstruacie si urobim test,ak bude negativny,mam ho este raz opakovat alebo ist na vysetrenie ku gynekologicke,aby som si bola ista?
Mozno prehanam,ale bojim sa.

strachoputka

Ak dostanem menstruaciu mam byt v pohode a nerobit si uz test?
Viem,ze prehanam.Nepijem,nefajcim,nezvracala som.Jedenkrat som hnackovala,ale to si uz uplne presne nepamatam ci to bolo vecer ked beriem tabletky alebo az rano.Kedze bol priatel prec nevenovala som tomu extra pozornost,milovali sme sa 18 den mojho cyklu.Priatel je uz zo mna na nervy, kazdy den sa ho pytam ci bol kondom v poriadku, ci nepraskol a kazdy den sa bojim.Zajtra mam dostat menstruaciu,ak ju dostanem mam uz byt v pohode a nebat sa?

isabella

dievca prehanas, ale seriozne prehanas... asi hold na normalny sexualny zivot este nemas dobre stavanu psychiku...
ked uzivas antikoncepciu, nefajcis, nepijes casto a vo velkom mnozstve alkohol, neuzivala si v tom istom case ine lieky, nezabudla si uzit ziadnu tabletu, resp. kazdu s meskanim mensim ako 12 hodin tak nemas byt tehotna z coho aj keby sa chlap do teba rovno vystriekal a to, ze ste este mali kondom... to by si musela byt panna maria aby si otehotnela... btw, ked dostanes menzes a po nom si este robit tehotensky test? zbytocne a nenormalne...
je sice pekne, ze si opatrna a zodpovedna, lebo to sa dnes u mladych dost "nenosi", ale ty s tym zachadzas do nenormalnych extremov... mam pre teba jedinu radu... nesexuj kym na to nebudes psychicky naozaj vyspela...