Co si o tom myslite?

Príspevok v téme: Co si o tom myslite?
strachoputka

S priatelom sme sa milovali s kondomom,ja uzivam antikoncepciu.Proste sa bojim co ak som nevzala kazdu tabletku spravne?Co ak bola nejaka mini dierka v kondome,ktoru sme si nevsimli?Pockam na menstruaciu a po skonceni menstruacie si urobim test,ak bude negativny,mam ho este raz opakovat alebo ist na vysetrenie ku gynekologicke,aby som si bola ista?
Mozno prehanam,ale bojim sa.

YaaaMaika

dievca je mi ta luto,ved ty zo sexu nic nemas a urcite ani tvoj priatel.....seriozne ti radim psychologa alebo sexuologa...alebo ako ostatni spominali nesexuj....ale urcite to dako ries,pretoze si mozes vazne ohrozit vztah a necuduj sa priatelovi ak to uz nebude ochotny znasat a odide od teba

linduska

NESEXUJ. Prosim ta, radsej naozaj nesexuj. Ten sex si nemozes ani uzit, ked neustale myslis len na to ci v kondome nie je dierka a podobne. Bud vyhladaj odbornu pomoc, alebo ziadny sex. Kazdy chlap ta posle vies kam, ked uvidi ze si hysterka.
Vysvetli mi tu logiku. Beries antikoncepciu. Cize otehotniet nemozes. Ale ved vy mate aj kondom. Cize aj ten kondom kebyze ma 3 cm dieru tak sa nic nestane, pretoze aj tak sa neurobi do teba ale mimo. Takze mi chces povedat, ze otehotnies z nicoho?

isabella

menstruacia sa v priebehu uzivania hak skracuje a slabne, niekedy dokonca vynecha... ak budes tak uspesne ignorovat to, co ti niekto radi, tak tu zachvilu budes ludom uz len na smiech

strachoputka

Urobim si v nedelu test a uvidim.Menstruaciu mam od vcera,zvycajne mi konci v piatok.Ak mi vide negativny test, tak budem pokojna.Vselikde citam,ze ka zena uziva ha tak menstruaciu ma vzdy rovnkao silnu a ldho,takze nevie zistit ci je alebo nie je tehotna.Je to pravda?

AdamKrt

strachoputka:

tak to urob inac. Ked nevies vyriesit svoje uzkosti, zruste prerusovany styk.

Uzivaj HAK, pouzivaj kondom a daj si napr. aj Pharmatex krem. Ked sa kondom pretrhne, je tam Pharmatex. Keby zazrakom aj neucinkoval, este je tam vysoko ucinna HAK. To, ze beries HAK, nemusi hovorit partnerovi, nech si nemysli, ze si na hlavu...

Budes sa tvarit, ze mas iba kondom + Pharmatex. To by snad bolo zazracne pocatie, keby sa Ti nieco ujalo... :)

strachoputka

So svojou gynekologickou sme sa o tom dhlo ropravali,potom trosku prestanem mat strach,ale po par tyzdnoch sa bojim ako predtym.Viem, ze antikoncepcia,kondom a prerusovany styk je uz riadne vela pre jedneho normalneho muza.Ja to vsetko chapem...
Je mi z toho smutno,budem sa niekedy milovat bez toho,aby som sa po milovani zacala bat a nepytala sa priatela,ci kondom nepraskol,ci nebol po expiracnej dobe atd..... :-(

strachoputka

Nie je to vtipne,ale neviem ako to mam vyriesit.To sa mam uz milovat len vtedy ak budem tuzit po dietatku?
Mam rada milovanie a s mojim priatelom je to krasne,ale potom sa vzdy zacnem bat.Ja viem,ze to partnerovi musi ist na nervy.Chapem to.