Nekonečný kolotoč- bulímia

Príspevok v téme: Nekonečný kolotoč- bulímia
D.E.

Už som sem zopárkrát písala. Vždy to bolo naposledy. Neviem si pomôcť. Chcem s tým prestať. hnusí sa mi to. Ale je to nekonečný kolotoč. Keď už jeden deň vyzerá nádejne, tak naozaj len vyzeral, pretoze opät zlyhám. Poviem si jeden deň očista a začnem pomaličky zdravo. Ale nedokážem to. Dám si maličkú drobnosť, ktorá je nezdravá a ono sa to spustí samé. poviem si, že idem cvičiť, ale tak sa nenávidím, že ostanem doma. Chcem ísť preč s kamarátkami aby som sa odreagovala, ale nemôžem lebo sa cítim ako 10 slonov. bože môj. mám chuť sa priznať mame, ale nezvládla by to. má toho tak veľa.
už som v tom viac ako rok. ale bolo asi 3mesačné obdobie keď som bola čistá. bola som na seba hrdá, a potom, že len raz. len dvakrát. a už je to zas 5mesiacov. Zbláznim sa z toho. neznášam túto dobu . Ale viac seba. Ničí ma, že nedokážem byť taká silná.

alusinka

hmm no ano... Nedavno som robila poriadky a nasla som jeden zosit, kde som to volakedy pisala... tak som si urobila chvilku nostalgie...

Napisala som tu len tie basne, ktore boli aspon trosku optimisticke, lebo ked som si citala zvysne veci z toho obdobia, tak som neverila, ze som to pisala vobec ja...

Nuz, tak som sa podelila trosku ;)

A dakujem Silvus ;)

alusinka

Sklamala som samu seba,
Moje chore telo... teba...

No zajtra je novy den,
Skusim to zas, ved to chcem!
Ved nemozem stale plakat,
Pojdem dalej, na co cakat??
Neprestanem bojovat,
Nemozem to len tak vzdat!

alusinka

Chcem byt znova opat zdrava
Nenicit sa ako krava
Naucit sa stastne zit
S rozvahou chcem jest a pit...
...
Nechcem dni a noci plakat
A so strachom na smrt cakat
Bat sa, co sa stane rano,
Ze ja znova padnem na dno...
...
Zobudte ma z tejto hrozy,
Zit so strachom co mi hrozi
Ved mam pravo byt uz stastna..
... Aj ked nie som extra krasna...

zuzka1911

Ahoojte baby :)

D.E., spomen si na to, ake to bolo uzasne, ked si nemusela stale mysliet na jedlo a ako ho dostat zo seba cim skor von. Tato choroba ta neskutocne obmedzuje, zavazuje , berie ti kopu casu, penazi, sil !!! Nie su v tom ziadne pozitiva a pozitivum nie je ani to, ze sa nazeres kolko chces a vlastne nepriberies, pretoze grcanie ti nici vsetko - zaludok, travenie, zuby, ksicht, psychika na bode mrazu ! Celeee zle. Ja uz som 14 dni cista, raz som bola cista 2 roky a k tomu cislu sa chcem dopracovat znova. Prvy krok je asi ten, ze sa musis niekomu zdoverit - mamina je uzasny priklad. Papaj s niekym, nech ti niekto vari, nech ta kontroluju. Je to trosku ponizujuce, ale treba to. Kolko mas rokov ? A urcite nevyzeras ako slon, tak sa citime vsetky ...