Chronický zápal moc. ciest

Príspevok v téme: Chronický zápal moc. ciest
sammara

Som uz zufala, mam opakovane zapaly moc. ciest kazde dva tyzdne uz sa to neda vydrzat, preliecena som bola x krat cez praktickeho lekara, gynekologa aj urologa, beriem vsetko mozne, od brusnic po antibiotika, davam si pozor, nechodim do bazenov, nemam odhalene krize, nechodim bosa,ale nic mi nepomaha, prekonala som uz aj ladvinovy zachvat, chytila som aj zapal pluc, mala som ist do nemocnice a stale len trpim a uz neviem kam mam ist..teraz ma caka cesta do zahranicia na rok a bojim sa tam ist kvoli zdraviu za kym tam pojdem...moja mama to mala raz v zivote niektore kamosky ani raz ja im tak zavidim-v dobrom, ale zneprijemnuje mi to zivot :((

mirka 23

A odkial si to mal? Predpokladam,že nie zo Slovenska.
Inak, ja som mala jeden amalgan a len nedavno mi ho zubar daval preč. A ako mi to vrtal, mala som toho plne usta a mu ukazujem, že potrebujem vyplachnuť usta od toho a on vtedy zabil, že sa nemusim bať, že ked to prehltnem, tak sa mi nič nestane!!! Som ostala uplne v šoku, lebo vraj špičkový zubar a taku sprostosť mi tresne.. A akurat v tom obdobi som čitala tie članky o amalgane.. no otras.

sammara

draci zub ano v stolickach mam tmave plomby, vitaminy beriem taky mix aj s mineralmi, a naposledy som brala od urologa nolicin, mictonorm, a este nieco nemam uz bohuzial krabicku, k tomu urinal akut a probiotika na zvysenie imunity

draci_zub

Jasne. Vitamin C do kazdej domacnosti :-) Ale mne pri otrave tazkymi kovmi vitamin C nezastavil ziaden zapal. To spravilo az DMSA.

mirka 23

C jej primarne nepomôže, ale šak to je prva zachrana, aj ked nevieš čo je pričinou, ked je po takých chorobach. To čo som napisala ma brať každý aj zdravý človek. A D-manosa je tiež len doplnok na močove cesty, ak si kupi bez mastenca, tak jej to neuškodi, ale pomôže.
A neberiem ti pričinu. Sama som zvedava či ma amalgan.
Sammara sorry za spam.

mirka 23

No kam sa hrabe :-) A ty vieš cez net zistiť pričinu.. hm.. A C je taky silný liek, že dovidenia... Neviem, či jej neuškodi.

draci_zub

mirka 23: Ako môžeš navrhnúť lieky bez toho aby si zistila pricinu problemov? :-) Kam sa hrabe doktor House