Ziadna nuda na plaži s detmi!

Príspevok v téme: Ziadna nuda na plaži s detmi!
Mamulka101

Mohli by ste mi poradit. O mesiac ideme s detmi do Chorvatska samozrejme k moru po druhy krat. Co mam pre nich pripravit?
Nechcem nejake zabavne parky! Počula som o niakych ze prechadzky popri mori tak rano o 4. Je to nejako dobre? A co tak porabate s detmi? Mam 14 dceru a 2 chlapcov jeden ma 12 a druhy 8. Neviem ani ze co chcem alebo nejake vecerne plavanie fakt neviem. Dakujem za urcite skvele rady! A pekné dovolenky! 8:)

Mamulka101

Dakujem ale vies im o tu dovolenku moc nejde ked su tam tak su radi ale inac sa o nej nechcu bavit vyborny tip a do kolkej ste tak do vecera v mori?

padme

My do Chorvatska bravame hry - mam sice mensie deti (6 a 9), ale od malicka ficia na roznych kartovych a stolovych hrach. Pred kazdou dovolenkou kupime nejaku novu - su hry napr. od 8 rokov a aj dospeli maju s nimi co robit. Hry berieme aj na plaz. Este sa osvedcilo vecerne kupania. A skus sa este pozriet, ci v centre letoviska, kde budete, nebude prave nejaky festival - my sme dva roky trafili na super koncerty a nocne akcie. Tiez nechodime stale na tu istu plaz - kludne sadneme do auta a aj hodinku cesty dalej riesile tobogany alebo ine atrakcie.

Mas starsie deti - co tak si s nimi sadnut a opytat sa, co by oni chceli? Mozno budu mat dobre napady. Prajem peknu dovolenku.