psychika alebo travenie?

Príspevok v téme: psychika alebo travenie?
nevedka

ahojte vsetci ,,potrebujem surne poradit alebo aspon ,ci mate aj vy taku skusenost ,,ide o to, ze som sa par rokov stravovala velmi zle, kazdy vecer mozno rozok a jedna sladka tycinka , obcas polievka...a teraz ked som zacala trocha normalnejsie jest, mam zavraty ,vkuse sa mi grga, mam zapchy a trasenie celeho tela...

uz som navstivila aj psychologa. lebo mam uzkosti, pride mi divne, ja sa toho velmi zlaknem, zacnem plakat alebo sa mi rozbusi srdce ..

neviem, ci je na mieste ten psycholog, alebo treba ist na vysetrenie gastro, vobec sa v tom nevyznam ,,dakujemm za vsetky rady

nevedka

no bola som aj tam, ale bola to sibnuta doktorka odporucila mi sektu ..tak som sa na to vykaslala..vraj aj krcna chrbtica ma s tym suvis, tak som chodila na masaze.a po tom zazitku so zachrankou som sa bala ist aj von, aj do obchodu aj byt sama doma..ze sa mi to znova stane

joni_

ja si myslim ze najlepsie je to riesit oboma smermi, aj psychologa, ked vravis ze ti neurol pomaha, ten je na psychiku, a skus aj dat vysetrit to travenie pre istotu
a ked ta brala zachranka, ako to zhodnotili, ze je to psychika? neposlali ta aj na neurologiu?

nevedka

raz ma uz brala zachranka, lebo som sa predychala zo soku a strplo mi telo,velmi busilo srdce a mala som obrovske zrenice, chvilu som brala neurol potom ho vylucila a potom cajikovala..a preslo mi to na 5 mesiacov, teraz sa mi to znova vratilo po jednom stresovom zazitku..ale aj doktorka mi povedala, ze za tym mozu byt ukryte aj ine problemy , len sa to takto prejavuje..napr, aj dnes som mala len dve zemle s pomazankou a cistu vodu a mam straaaasne napucane brucho a grgam

joni_

no moze to byt aj psychika ale ja by som popri psychologovi navstivila aj gastro, prinajmensom pre vylucenie inej choroby, aby sa nieco nezanedbalo