Kupanie sa v bazene a chlor

Príspevok v téme: Kupanie sa v bazene a chlor
Tianni

Ahojte mamicky,
moja dvojrocna dcerka ma trochu "chytene" hlasivky a preto sa chcem spytat, ci to nemoze byt z kupanie v bazene v chlorovej vode. Dali sme na zahrade do bazenu len minimum chloru, ale napriek tomu kycha a ma taky smiesny hlasok. Ja mam tiez problemy s dychanim a s upchatym nosom. Neviete mi niekto poradit, co s tym, pripadne ako inac sa da dezinfikovat voda v bazene, aby to neskodilo dietatku? Dakujem

hubokopaník

ja predávam bazény a viem že chlor v malom množstve nemôže škodiť ale viac v bazénoch škodiť moč ktorý tam vycikajú deti alebo dospelý
Môžete sa obrátiť na môj mail nfsrici@gmail.com

peterjano

Ďakujem toto mi akurát padlo vhod.. Akurát uvažujeme,že končíme s chlorovaním bazéna a na ničo prejdeme ale ešte nevieme načo

NEchlorujeme

My sme už od chlorovania bazéna úplne upustili. Alergie atď a aby sa kúpali v bazéne dokopy dvaja z rodiny, to by asi nebol boh vie aký nápad. Tak sme kúpili toto albixon.sk a už upravujeme vodu pomocou soli, jedine sme ešte museli zmeniť schody do bazéna kvôli materiálu

gotexans

vsetci ste trochu mimo .
je to preto ze chlor s opalovacim kremom sposobuje astmu. takze astma sa krasne uz prejavuje, uz jej nedavaj opalovacie kremy ktore su karcinogenne a zabranuju tvorbe D, takze nechlorit alebo nejaku spominannu alternativu

tery

No tak ja mam velky problem s dychacim cestami a mam astmu. Kazdy den mi steka sopel z nosa co je dakedy velmi neprijemne. Nikdy som nevedel zistit z coho to je pretoze alergiu mam len na mlieko ktore nejedavam ani nepijem takze pochybujem ze bymi z toho stekavalos tale. Ja si osobne myslim ze to je z chloroveho batenu ked som bol mal som sa zvykol kupavat a parkrat sa mi dostala voda do ust aj do nosa akoze to je mozne ze take svinstvo davaju do vody?? Ak to mam z toho tak chlor je velka svina ked mi hento sposobil ludia su svine.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.