Neviem si rady

Príspevok v téme: Neviem si rady
aquila:)

Ahojte,neviem si dat rady s mojim priatelom,chodim s nim rok aj nieco,predtym nez sme spolu neboli,tak vzdy ma dobíjal,ale ja som si chcela užívať slobodu,lebo som sa práve rozišla po takmer 3-ročnom vztahu,proste som ho nechcela,a on stale na mna nadaval a pod.ze ho nechcem,ale nikdy preto nikdy nic neurobil,aby som sa do neho zalubila...no neskor sa to stalo,ani neviem ako....a teraz je to tak:správa sa ku mne ako k ostatnej špine,nehovorim zeje zlý,obcas je naozaj vyborny,ale nema vobec problem ma strapnovat pred jeho kamaratmi,nema problem na mna zahrešiť pi*a..nikdy som nechcela byt na svojho priatela zlá,ale on ma k tomu núti...nerobi preto nic aby som ho lubila vzdy viac a viac..on si mysli,ze to sa odo mna očakava,,ale ja sa nenecham ponižovať a aj stále ho budem milovat...musim sa vyrozprávať,velmi rad ma kontroluje,mne to strasne prekaza,lebo nikde nechodim iba ked do kamaratky ktora odo mna byva 100m..a stale ma kontroluje..nema rad moju rodinu,stale hovori ze ho všetci sklamali,oni vedia co so mnou robi a preto ma chránia..lenze je to naopak vsetkych on sklamal,nechce si pripustit ze on stale robi chyby..ja vzdy davam pozor,aby som ho neurazila,ani jeho city....povedzte ako by ste to vy riešili..dakujem

aquila:)

ani sama neviem...viem ze by mi urobil zo života peklo,raz to povedal...dufam ze to boli len vyhrazky do prázdna

aquila:)

jajka001_
nie niesom ziadna masochistka...
len proste nemam uz ziadne sebavedomie,sebauctu..pricom vzdy som to mala..ale on mi ju znizil,aby som ho nepodviedla alebo co....jeho hlupe nazory

Fernando

Ked ti v tom nieco brani, tak si najmi niekoho kto to spravi za teba, napr. ja by som ho za teba s radostou kopol :)

aquila:)

ano viem ze najlepsie by bolo ho kopnut do zadku,ale stale mi nieco v tom bráni a ja neviem fakt co...!...uz dalej nevlládzem,mam 20 rokov aa som uplne zničena..:(...najhorsie je,ze ked ssom sa opytala nacom je zalozeny nas vztah,tak povedal ze na nicom...ziadna dovera..nic...neveri mi...stale sa ma vypytuje na mojic byvalych,s ktorými som nieco mala..a nazýva ma kurvou!..aj ked nikdy som nic neurobila,aby ma mohol nazyvat takto...niekedy myslim aj nato ze lepsie by bolo umriet..